Jo Malone Blackberry & Bay

tělový krém pro ženy 175 ml

1×
Jo Malone Blackberry & Bay tělový krém pro ženy 175 ml
Jo Malone Blackberry & Bay tělový krém pro ženy 175 ml
tělový krém pro ženy 175 ml

Kód: JML1289 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Jo Malone Blackberry & Bay
tělový krém pro ženy 175 ml

Popis parfému Jo Malone Blackberry & Bay

Parfémovaný tělový krém Jo Malone Blackberry & Bay se stane nedílnou součástí vaší každodenní péče o pokožku. Dokonale hydratuje, vyživuje a propůjčuje neodolatelnou vůni parfému ze stejné řady.

O značce Jo Malone

Londýnská značka Jo Malone je jednou z nejúspěšnějších firem na trhu, která se zabývá výrobou exkluzivních niche parfémů. Zakladatelkou této značky je Britka Jo Malone, která v sobě objevila lásku k vůním již v raném dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. V roce 1994 si Jo Malone otevřela svůj první butik v Londýně, kde nabízela své parfémy, voňavou kosmetiku a domácí vůně.

Niche parfémy Jo Malone jsou výjimečné, unikátní a stanou se vašim důležitým módím doplňkem. Díky možnosti jejich kombinování si můžete vytvořit svou vlastní vůni a získáte navíc pocit svobody a budete tak moci podtrhnout vaši individualitu. Získejte svůj osobní voňavý podpis a obklopte se některou z niche vůní Jo Malone.

Luxusní niche parfémy Jo Malone jsou vyráběné pouze z těch nekvalitnějších surovin, mají skvělou výdrž a jsou neobyčejně elegantní.

Recenze Jo Malone Blackberry & Bay

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem