Jo Malone Blackberry & Baykolínská voda bez krabičky pro ženy

1×
Jo Malone Blackberry & Bay kolínská voda bez krabičky pro ženy
Jo Malone Blackberry & Bay kolínská voda bez krabičky pro ženy
30 ml
1 320

Kód: JML1176 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 20. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Jo Malone Blackberry & Bay
Složení

Okouzlující kolínská voda Jo Malone Blackberry & Bay je inspirovaná sběrem lesních ostružin. Ukrývá v sobě svěžest, radost i vibrující zeleň. Evokuje dětskou radost a vzpomínky na chvíle bezstarostnosti.

Jedinečné aroma kolínské vody Jo Malone Blackberry & Bay je tvořeno sladkými ostružinami, půvabnými květinovými tóny, cedrovým dřevem, tajuplným vavřínem a osvěžujícím vetiverem.

Vychutnejte si aroma ostružinové šťávy skutečně plnými doušky! Zažijte výbuch svěžesti a obklopte se radostnou vůní, která vás bude konejšit na každém kroku. Dámská kolínská voda Jo Malone Blackberry & Bay byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení

Složení
vavřín, květinové tóny, cedr, vetiver, ostružiny
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Jo Malone

Londýnská značka Jo Malone je jednou z nejúspěšnějších firem na trhu, která se zabývá výrobou exkluzivních niche parfémů. Zakladatelkou této značky je Britka Jo Malone, která v sobě objevila lásku k vůním již v raném dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. V roce 1994 si Jo Malone otevřela svůj první butik v Londýně, kde nabízela své parfémy, voňavou kosmetiku a domácí vůně.

Niche parfémy Jo Malone jsou výjimečné, unikátní a stanou se vašim důležitým módím doplňkem. Díky možnosti jejich kombinování si můžete vytvořit svou vlastní vůni a získáte navíc pocit svobody a budete tak moci podtrhnout vaši individualitu. Získejte svůj osobní voňavý podpis a obklopte se některou z niche vůní Jo Malone.

Luxusní niche parfémy Jo Malone jsou vyráběné pouze z těch nekvalitnějších surovin, mají skvělou výdrž a jsou neobyčejně elegantní.

Recenze Jo Malone Blackberry & Bay