Jil Sander Sunlight Lumière parfémovaná voda pro ženy

1×
Jil Sander Sunlight Lumière parfémovaná voda pro ženy
Jil Sander Sunlight Lumière parfémovaná voda pro ženy
40 ml

Kód: JSD01969 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Jil Sander Sunlight Lumière
Složení

Nalaďte se na romantickou vlnu a zaposlouchejte se do půvabné písně, kterou pěje dámská parfémovaná voda Jil Sander Sunlight Lumière. Tato vůně vyniká čistotou a oslnivou ženskostí, kterou vyjadřuje skrze tóny růžové magnólie, bramboříku a vzácného dřeva.

  • květinová vůně s dřevitými prvky
  • ocení ji všechny romantické ženy
  • ideální na každodenní nošení

Složení vůně
V úvodu vůně Jil Sander Sunlight Lumière se na povrch derou výrazné akordy bramboříku, které obzvlášť vynikají v harmonickém spojení se šťavnatým růžovým grapefruitem. Následuje opojná a svěží esence magnólie, která spolu s ryze ženskou pivoňkou vytváří úchvatný květinový střed. Vše je zakončeno dřevitými tóny a pižmem, které vám bude dělat společnost až do poslední chvíle.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
brambořík, růžový pepř, grep
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólie, pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, pižmo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Jil Sander

Značka Jil Sander nese jméno své zakladatelky – návrhářky známé svou láskou k módnímu minimalismu a elegantnímu stylu. Jil Sander se proslavila nadčasovými střihy šatů bez zbytečných ozdob nebo výrazných barev. Poté, co vystudovala oděvní tvorbu, si otevřela vlastní butik a mezi návrhářskými kousky prodávala i pár vlastních modelů. Jilin úspěch pokračoval její první kolekcí a později i otevřením vlastního módního domu.

Nejdříve se značka zaměřovala pouze na oblečení, postupně však pronikla i do oblasti krásy. První kolekci vůní uvedla v roce 1979 a reprezentovala ji Jil Sander Man Pure a Jil Sander Women Pure.

Dnes parfémy Jil Sander čítají již více než 70 různých vůní, které vznikaly ve spolupráci s předními parfémáři a světovou kosmetickou značkou Coty. Styl Jil Sander je pak stále synonymem minimalismu, který však nikdy nezapomíná vyzdvihnout ženské a mužské atributy.

Recenze Jil Sander Sunlight Lumière1