Jil SanderSun Summer Edition 2021 toaletní voda pro ženy

5×
Jil Sander Sun Summer Edition 2021 toaletní voda pro ženy
Jil Sander Sun Summer Edition 2021 toaletní voda pro ženy
125 ml
1 170

Skladem | Kód: JSD02397
1
Zásilkovna
pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra neděle 23. 1. 2022

Letním sluncem bude zalitý každý okamžik, i kdyby se vám nad hlavami právě stahovaly mraky. Toaletní voda pro ženy Jil Sander Sun Limited Edition 2021 vám totiž navodí dokonalou letní náladu. Nechá vás pocítit svěžest i hřejivost, kterou na tomto období nejvíce milujete.

  • květinová vůně jako stvořena na léto
  • limitovaná edice pro rok 2021
  • výjimečné přírodní složení

Složení vůně
Vonnou kompozici tvoří hlavní čtveřice tónů, mezi kterými rozeznáte mořskou sůl i sladký exotický ylang ylang. Připojují se také tony žlutých květů kručinky (genista) a mimosy pro komplexní smyslový zážitek.

Příběh vůně
Vůně Jil Sander Sun Limited Edition 2021 je ideální pro bezstarostné letní dny. Hřejivé paprsky slunce se totiž staly inspirací pro její vznik. Tato toaletní voda vyniká také svými ingrediencemi, protože jich obsahuje přinejmenším 10, které jsou přírodního původu.

Také flakon vůně je dokonalým odrazem léta, a to díky pastelovému světle žlutému víčku i toaletní vodě, která prosvítá skrze průhledné sklo.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Hořlavý aerosol.
Celý text

Složení

Složení
mimóza, genisteae, mořská sůl
Druh vůně
květinová

Značka Jil Sander nese jméno své zakladatelky – návrhářky známé svou láskou k módnímu minimalismu a elegantnímu stylu. Jil Sander se proslavila nadčasovými střihy šatů bez zbytečných ozdob nebo výrazných barev. Poté, co vystudovala oděvní tvorbu, si otevřela vlastní butik a mezi návrhářskými kousky prodávala i pár vlastních modelů. Jilin úspěch pokračoval její první kolekcí a později i otevřením vlastního módního domu.

Nejdříve se značka zaměřovala pouze na oblečení, postupně však pronikla i do oblasti krásy. První kolekci vůní uvedla v roce 1979 a reprezentovala ji Jil Sander Man Pure a Jil Sander Women Pure.

Dnes parfémy Jil Sander čítají již více než 70 různých vůní, které vznikaly ve spolupráci s předními parfémáři a světovou kosmetickou značkou Coty. Styl Jil Sander je pak stále synonymem minimalismu, který však nikdy nezapomíná vyzdvihnout ženské a mužské atributy.