Jil Sander Sensations

sprchový gel pro ženy 150 ml

Jil Sander Sensations sprchový gel pro ženy 150 ml
Jil Sander Sensations sprchový gel pro ženy 150 ml
Jil Sander Sensations sprchový gel pro ženy 150 ml
325
Sleva 30%
150 ml
226

Kód: JSD0334 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Jil Sander Sensations
150 ml | 226

Popis parfému Jil Sander Sensations

Sprchový gel Jil Sander Sensations dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Jil Sander

Značka Jil Sander nese jméno své zakladatelky – návrhářky známé svou láskou k módnímu minimalismu a elegantnímu stylu. Jil Sander se proslavila nadčasovými střihy šatů bez zbytečných ozdob nebo výrazných barev. Poté, co vystudovala oděvní tvorbu, si otevřela vlastní butik a mezi návrhářskými kousky prodávala i pár vlastních modelů. Jilin úspěch pokračoval její první kolekcí a později i otevřením vlastního módního domu.

Nejdříve se značka zaměřovala pouze na oblečení, postupně však pronikla i do oblasti krásy. První kolekci vůní uvedla v roce 1979 a reprezentovala ji Jil Sander Man Pure a Jil Sander Women Pure.

Dnes parfémy Jil Sander čítají již více než 70 různých vůní, které vznikaly ve spolupráci s předními parfémáři a světovou kosmetickou značkou Coty. Styl Jil Sander je pak stále synonymem minimalismu, který však nikdy nezapomíná vyzdvihnout ženské a mužské atributy.