Jil Sander JIL tělové mléko pro ženy

Jil Sander JIL tělové mléko pro ženy
Jil Sander JIL tělové mléko pro ženy
150 ml

Kód: JSD0717 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Jil Sander JIL
Složení

Tělové mléko pro ženy Jil Sander Jil (2009) je skvělý doplněk parfémované vody stejné řady. Zcela vás uchvátí svou konzistencí a tím, jak velmi dobře se nanáší. Vyživuje a hydratuje. Nezanechává mastné skvrny a rychle se vstřebává. Jeho vůně je osvěžující, plná energie, odvahy a spontánnosti.

Složení

Konzistence
mléko

O značce Jil Sander

Značka Jil Sander nese jméno své zakladatelky – návrhářky známé svou láskou k módnímu minimalismu a elegantnímu stylu. Jil Sander se proslavila nadčasovými střihy šatů bez zbytečných ozdob nebo výrazných barev. Poté, co vystudovala oděvní tvorbu, si otevřela vlastní butik a mezi návrhářskými kousky prodávala i pár vlastních modelů. Jilin úspěch pokračoval její první kolekcí a později i otevřením vlastního módního domu.

Nejdříve se značka zaměřovala pouze na oblečení, postupně však pronikla i do oblasti krásy. První kolekci vůní uvedla v roce 1979 a reprezentovala ji Jil Sander Man Pure a Jil Sander Women Pure.

Dnes parfémy Jil Sander čítají již více než 70 různých vůní, které vznikaly ve spolupráci s předními parfémáři a světovou kosmetickou značkou Coty. Styl Jil Sander je pak stále synonymem minimalismu, který však nikdy nezapomíná vyzdvihnout ženské a mužské atributy.

Recenze Jil Sander JIL