Jesus Del Pozo In White toaletní voda pro ženy

Jesus Del Pozo In White toaletní voda pro ženy
Jesus Del Pozo In White toaletní voda pro ženy
50 ml

Kód: JDP0179 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Jesus Del Pozo In White
Složení

Jesus Del Pozo In White je lehká a svěží květinová vůně pro ženy, jejichž křehká duše vyžaduje něžné zacházení. Tak nevinná a půvabná jako bílé okvětní lístky jasmínu můžete být s prvotřídním parfémem In White! Zamilujte si pocity harmonie a klidu. Nevšední kombinace květin a citrusů osvěží vaše smysly a vy budete neodolatelná!

Svůdný bergamot s oslňujícím třpytem průzračně svěžích citrusů na vás dýchne příjemným přírodním aroma. Po chvíli se rozvoní okouzlující tóny frézie, orchideje a jasmínu, to vše na jemném základu elegantní mandle. Nevšední spojení kosatce a pižma vytvoří na kůži vašeho těla jemný závoj půvabné vůně, která bude vaše smysly hýčkat ještě dlouhou dobu.

Geniální módní tvůrce Jesus Del Pozo je známý svou luxusní a odvážnou módní kolekcí. Do svých parfémů však vkládá znak ženské něžnosti. Zamilujete si především delikátní a velice jemné vůně, které se hodí pro každodenní nošení. Staňte se prototypem dívčí nevinnosti! S parfémem Jesus Del Pozo In White budete půvabná, jako skvostný bílý květ.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bambus, bergamot, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, orchidej, mandle, frézie, květinové tóny, magnólie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, kosatec
Druh vůně
květinová

O značce Jesus Del Pozo

Módní návrhář a madridský rodák Jesús Del Pozo se zasloužil o to, aby se Španělsko zařadilo mezi největší světové producenty módy. První butik s módou pro muže si otevřel roku 1974 v Madridu a po období navrhování pro muže se pustil v roce 1980 na ženskou módu. V osmdesátých letech získal mnoho významných ocenění za svou designerskou práci. Jeho oblečení vyhledávali úspěšní a známí lidé a rovněž zásobil svými kostýmy několik divadelních představení.

První parfém pod značkou Jesús Del Pozo vznikl roku 1992, šlo o vůni pro ženy Duende a záhy získala ocenění za nejlepší vůni pro ženy. V roce 1997 se objevil na trhu první parfém Halloween, díky jehož neskutečné celosvětové popularitě vznikly v následujících letech ještě další halloweenské druhy. Parfémy Jesús Del Pozo jsou jemné a lehké vůně, které si zamilujete.

Recenze Jesus Del Pozo In White