Jesus Del Pozo Duendetoaletní voda pro ženy

4×
Jesus Del Pozo Duende toaletní voda pro ženy 50 ml
Jesus Del Pozo Duende toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: JDP0005 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Jesus Del Pozo Duende
Složení

Jesus Del Pozo Duende je jemná květinová vůně. Je velice lehká a příjemná. Dokáže osvěžit. Je tak přímo ideální pro nošení v hřejivých jarních dnech. Ale svou něžnou krásu umí ukázat i za horkých dní léta.

Vůně Duende je ihned při svém otevření neuvěřitelně svěží a chladivá. Otevírá se tóny citrusových plodů, bergamotu, mandarinky a grapefruitu. Chladivost lehce vyrovnává esence koriandru působící velice delikátně. Srdci esence dominují nádherné květiny. Prim hraje elegantní růže společně s tajuplným jasmínem a hyacintem. Tato ovocně-květinová kompozice je vystavěna na hlubokém a smyslném základu z mahagonu, santalového dřeva a cedru. Základ této vůně spíše podkresluje květinové srdce parfému, zmírňuje svěžest ovoce.

Jedná se o vůni až vodní, svěží a nenápadnou, která svou nositelku zahalí jako jemný závoj. Díky tomu je také intimní a příjemně se nosí. Toaletní voda Duende je totiž velice lehká a jemná. Květinová složka je výrazně ženská a elegantní. Dřevitý základ pak působí neodolatelně smyslně a svůdně. Je to však přirozená svůdnost, kterou v sobě má každá žena.

Toaletní voda Duende je tak esencí ideální pro každou ženu, která od vůně očekává naprosté splynutí se svou osobou. Bude se líbit každé ženě, která se chce za každých okolností cítit lehce a svěže. Chce být nenápadně krásná, přirozeně svůdná a díky tomu nezapomenutelná.

Duende je vůní stvořenou pro denní nošení. Je ideální téměř pro každou příležitost. Příjemně naladí a osvěží v práci či při péči o domácnost. Velice dobře se v ní budete cítit i ve chvílích volna, na procházce či při příjemných chvílích s přáteli.

Složení

Hlava
koriandr, bergamot, mandarinka
Srdce
růže, hyacint, jasmín
Základ
cedr, santalové dřevo, vetiver, mahagon
Druh vůně
květinová

O značce Jesus Del Pozo

Módní návrhář a madridský rodák Jesús Del Pozo se zasloužil o to, aby se Španělsko zařadilo mezi největší světové producenty módy. První butik s módou pro muže si otevřel roku 1974 v Madridu a po období navrhování pro muže se pustil v roce 1980 na ženskou módu. V osmdesátých letech získal mnoho významných ocenění za svou designerskou práci. Jeho oblečení vyhledávali úspěšní a známí lidé a rovněž zásobil svými kostýmy několik divadelních představení.

První parfém pod značkou Jesús Del Pozo vznikl roku 1992, šlo o vůni pro ženy Duende a záhy získala ocenění za nejlepší vůni pro ženy. V roce 1997 se objevil na trhu první parfém Halloween, díky jehož neskutečné celosvětové popularitě vznikly v následujících letech ještě další halloweenské druhy. Parfémy Jesús Del Pozo jsou jemné a lehké vůně, které si zamilujete.

Recenze Jesus Del Pozo Duende