Jessica Simpson I Fancy Youparfémovaná voda pro ženy

Jessica Simpson I Fancy You parfémovaná voda pro ženy
Jessica Simpson I Fancy You parfémovaná voda pro ženy
100 ml
534

Kód: JSC0026 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Jessica Simpson I Fancy You
Složení

Hřejivá parfémovaná voda pro ženy Jessica Simpson I Fancy You je květinovým a ovocným klenotem, který se postará o vaši přirozenou smyslnost. Sladká kompozice s výraznou jemností, křehkostí a lehkostí. Teplé aroma, jež se pozvolna rozplyne na vašem sexy těle a bude mít dlouhou trvanlivost.

Jessica Simpson I Fancy You je parfémovaná voda pro ženy, které si chtějí být jisty sami sebou. Může za to hlavně konvalinka, santalové dřevo nebo jablka a hrušky. Esence, jež mají velice zapamatovatelný charakter, s nímž se vám otevírá bezpočet roztomilých a láskyplných okamžiků.

Jessica Simpson I Fancy You je uložena ve speciálním flakónku průhledné barvy, který je ověnčen několika symboly a nápisem. Romantické a něžné vyjádření toho, co můžete nalézt uvnitř vonného klenotu. Žijte sladký a omamný život, jenž bude plný nadšení a odhodlání.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jablko, hruška, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pivoňka, hyacint, tuberóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Jessica Simpson

Parfémy Jessica Simpson vám budou stejně sympatické jako americká popstar, televizní hvězda, herečka a módní podnikatelka, která jim dala svoje jméno. Jessica Simpson se narodila v roce 1980 v Texasu a hned její debutové album zaznamenalo pořádný úspěch. Podobně skvěle si vedly i další hudební počiny. Zajímavou vsuvkou v její kariéře byl televizní seriál Novomanželé, který natočila se svým manželem, členem kapely Nick Lachey.

Vitríny Jessicy Simpson jsou plné ocenění, úspěšných nahrávek i filmových trháků, ale Jessica je také velmi podnikavou ženou, jejíž ambice překračují hranice zábavního průmyslu. Módní linie Jessica Simpson Collection patří k velmi žádaným produktům v oblasti módního trhu. Pod svou vlastní značkou vyrábí oblečení, kabelky i boty a v roce 2004 se rozhodla vstoupit také na kosmetický trh. Začala s lesky na rty a pokračovala dalšími kosmetickými produkty a parfémy. Její značka je určena především energickým, nespoutaným představitelům mladé generace.

První parfém Jessica Simpson vznikl už ve zmíněném roce 2004 a opravdu výrazné úspěchy přišly v roce 2008 po spojení se společností Parlux. Dnes zahrnuje výrobní portfolio parfémů Jessica Simpson už 16 vůní.  Pokud máte slabost pro blonďatou krásku se širokým úsměvem a pro vůně, které přinášejí lehkost a šarm, zaměřte svoji pozornost na parfémy Jessica Simpson.

Recenze Jessica Simpson I Fancy You