Jeanne en Provence Lavander & Vétiverbalzám po holení pro muže

1×
Jeanne en Provence Lavander & Vétiver balzám po holení pro muže 75 ml
Jeanne en Provence Lavander & Vétiver balzám po holení pro muže 75 ml
balzám po holení pro muže 75 ml

Kód: JEP0031 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Jeanne en Provence Lavander & Vétiver
Složení

Balzám po holení pro muže Jeanne en Provence Lavander & Vétiver dokonale doplní vůni ze stejné řady. Nejen, že krásně zklidní podrážděnou pleť po holení, ale zanechá ji navíc jemnou, svěží a provoněnou.

Složení

Konzistence
balzám

O značce Jeanne en Provence

Francouzská přírodní kosmetika a parfémy Jeanne en Provence vám přináší jedinečnou atmosféru rozkvetlých kopců jihovýchodní Francie. Luxusní produkty Jeanne en Provence vyrábí rodinná firma v městečku Grasse, které je považováno za hlavní město parfémů.

Právě na tuto tradici navázal v roce 1978 zakladatel značky Bernard Perrin, který se rozhodnul nabídnout zákazníkům dokonale propracované parfémy ze surovin typických pro oblast Provence. V roce 2012 se jeho syn rozhodnul sortiment značky Jeanne en Provence rozšířit o prvotřídní kosmetiku, která bude využívat účinky čistých esenciálních olejů a rostlin z nedalekého okolí Grasse.

Přírodní kosmetika Jeanne en Provence je tak vysoce kvalitní, pečující, autentická a dokonale provoní vaši pokožku. V současné době je značka Jeanne en Provence dostupná ve více než 40 zemích po celém světě a zájem o ni neustále roste.

Recenze Jeanne en Provence Lavander & Vétiver