Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossomparfémovaná voda pro ženy

2×
Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom parfémovaná voda pro ženy
Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom parfémovaná voda pro ženy
100 ml
299

Kód: JAR4637 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 6. 2020
Osobní odběr
středa 3. 6. 2020

Popis parfému Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom
Složení

Smyslná parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom je ztělesněním romantiky a přirozené krásy. Evokuje atmosféru jara a vyjadřuje ženskou něhu, sny a láskyplné okamžiky.

Úvod vůně je plný citrusů a sladkých hrušek. Delikátní zelený čaj vytváří velmi smyslnou atmosféru. V srdci vůně se ukrývá šťavnatý černý rybíz a svůdné aroma růží. Pižmový závěr vás okouzlí sladkými broskvemi.

Dámská parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom v sobě snoubí ovoce a květiny, jejichž křehkost a svůdnost zároveň vytváří naprosto nezaměnitelné aroma. Tato výjimečná vůně pro romantické ženy byla poprvé uvedena na trh v roce 2012.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
hruška, citron, zelený čaj
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
černý rybíz, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
broskev, pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Jeanne Arthes

Francouzské parfémy Jeanne Arthes jsou symbolem prestiže a vytříbeného vkusu. Pokud hledáte parfém, který má jedinečné kouzlo, potom si jistě z nabídky značky Jeanne Arthes vyberete. Parfémy obsahují ingredience získané v oblasti Provence a jsou tak zhmotněním francouzské elegance a nenucenosti.

Společnost Jeanne Arthes byla založena v roce 1978 ve francouzském Grasse a velice brzy se rozrostla. Dnes má značka na kontě více než stovku parfémů. Jednou z nejpopulárnějších vůní se stal parfém Cobra, kterého se v průběhu 80. let prodalo několik milionů.

Vyzkoušejte i vy jednu z vůní legendy světa parfémů Jeanne Arthes!

Recenze Jeanne Arthes Boum Green Tea Cherry Blossom