Jeanne ArthesAmore Mio dárková sada II. pro ženy

Jeanne Arthes Amore Mio dárková sada II. pro ženy
Jeanne Arthes Amore Mio dárková sada II. pro ženy
dárková sada II. pro ženy

Kód: JAR05289 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Amore Mio parfémovaná voda 7 ml + White pearl parfémovaná voda 7 ml + Passion parfémovaná voda 7 ml + I love you parfémovaná voda 7 ml + Forever parfémovaná voda 7 ml

Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Jeanne Arthes Amore Mio
Složení

Nepřestávejte objevovat dosud nepoznané akordy a vůně. Dámský parfémový set Jeanne Arthes Amore Mio vám nabízí ideální příležitost, jak poznat a vyzkoušet nové vonné kompozice. V miniaturním provedení si okamžitě získají vaše srdce.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnost vyzkoušet více vůní oblíbené značky

Sada obsahuje:

  • Amore Mio parfémovaná voda 7 ml
  • White pearl parfémovaná voda 7 ml
  • Passion parfémovaná voda 7 ml
  • I love you parfémovaná voda 7 ml
  • Forever parfémovaná voda 7 ml

Složení

Druh vůně
nedefinovaná
Typ sady
dárková sada

O značce Jeanne Arthes

Francouzské parfémy, které skvěle podtrhnou vaše charisma a nechají vyniknout vaši osobnost. To jsou vůně značky Jeanne Arthes, mezi kterými si hravě najdete svého favorita za dostupnou cenu.

Příběh značky Jeanne Arthes se začal psát roku 1978 ve francouzském městě Grasse, celosvětové kolébce parfémářství. Za jejím založením stojí Bernard Perrin, který tak položil základy úspěšné společnosti, která má nyní na kontě více než 100 vůní pro muže i ženy.

Vyzkoušejte například ovocnou vůni pro ženy Jeanne Arthes Amore Mio, oblíbenou pánskou toaletní vodu Jeanne Arthes Sexy Boy či dámskou parfémovanou vodu Jeanne Arthes Love Generation Rock.

Recenze Jeanne Arthes Amore Mio