Jean Paul Gaultier Scandal A Paristoaletní voda pro ženy

17×
Jean Paul Gaultier Scandal A Paris toaletní voda pro ženy
Jean Paul Gaultier Scandal A Paris toaletní voda pro ženy
Doprava zdarma
80 ml
1 600

Kód: JPG04028 | Skladem
1
Dárek pro vás
Kupte nyní vůni Scandal A Paris od Jean Paul Gaultier v 80ml velikosti a jako dárek získáte její 6ml miniaturu.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra pondělí 20. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Jean Paul Gaultier Scandal A Paris
Složení

Další pařížský průšvih je tu. A šeptá se, že jej způsobila toaletní voda pro ženy Jean Paul Gaultier Scandal A Paris. Jakmile nositelka této vůně vstoupí do místnosti, všichni na ni upřou zrak a rozhostí se ticho. Buďte tajemná a nechte na této toaletní vodě, jaké zvěsti si o vás ostatní začnou povídat. Určitě to bude pořádný skandál!

  • ovocně-květinová vůně
  • toaletní voda pro silnou a sexy ženu, která ráda upoutává pozornost
  • na denní i večerní nošení

Složení vůně
Vůně toaletní vody Jean Paul Gaultier Scandal A Paris se šíří stejně jako nový skandál. Z čista jasna je odhalen díky světlometu v podobě sladké hrušky. Poté se s pomocí návykové vůně medu rozlévá městem, které je namísto jasných hvězd ozářeno aromatickým jasmínem.

Příběh vůně
Originální flakon toaletní vody pro ženy Jean Paul Gaultier Scandal A Paris je stejně skandální jako samotná vůně – ukazuje totiž odhalené dámské nohy. Tvůrkyní vůně představené v roce 2019 je Daphne Bugey.

Složení

Hlava
hruška
Srdce
jasmín
Základ
med
Druh vůně
květinová

O značce Jean Paul Gaultier

Tvorba francouzského módního návrháře Jeana Paula Gaultiera je ztělesněním rebelie, smyslnosti a svobody. Uvolněný styl ulice přenesl na přehlídková mola a módu z přehlídkových mol zase zpět do ulic. Ne nadarmo získal přezdívku „enfant terrible“ módy.

První vlastní módní kolekci představil Jean Paul Gaultier už v polovině 80. let minulého století. Později navrhoval dnes již ikonické oblečení pro zpěvačku Madonnu nebo kostýmy pro řadu filmů.

Typické rysy své módní tvorby promítá i do svých vonných kompozic, které překvapují už více než 20 let. První parfém Jean Paul Gaultier byl představen v roce 1993 a v tradici úspěšných vůní značka pokračuje dodnes. Například výstřední parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opět provokuje celý svět.

Recenze Jean Paul Gaultier Scandal A Paris