Jean Paul Gaultier Le Male Aviator toaletní voda pro muže

Jean Paul Gaultier Le Male Aviator toaletní voda pro muže
Jean Paul Gaultier Le Male Aviator toaletní voda pro muže
125 ml

Kód: JPG2767 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu parfémů nad 1 500 Kč si v košíku můžete zdarma vybrat 5ml plnitelný rozprašovač na vaši oblíbenou vůni.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Jean Paul Gaultier Le Male Aviator
Složení

Nebojácnost, vtip a sex-appeal, jaký ženy na pilotech v uniformách zbožňují, nyní nepřehlédnou ani u vás. Toaletní voda Jean Paul Gaultier Le Male Aviator všechny tyto vlastnosti zvýrazní natolik, že už žádné speciální oblečení nebudete potřebovat. Jste připraveni k vzletu?

  • limitovaná edice ikonických pánských vůní ve flakonu mužského torza
  • aromatická dřevitá vůně představena v roce 2020
  • design vůně inspirovaný vojenskými piloty

Složení vůně
Jako první vás do vůně vtáhnou sladce svěží tóny bergamotu. Později se přidá vůně listů fialky a geránia, které dodají této toaletní vodě dávku energie. Hřejivá sladkost tonka fazolí zajistí dlouhé a smyslné doznívání.

Příběh vůně
Připravte se na turbulence. Tentokrát vás ale čekají ve sférách svádění. S tímto lákavým varováním byla představena další vůně pod značkou Jean Paul Gaultier. Opět přichází ve flakonu s mužským torzem, ale pouze v limitované sérii.

Vůně Jean Paul Gaultier Le Male Aviator byla inspirována ctižádostí a hrdinskými činy pilotů. Odráží v sobě příslib obdivu všech letušek a krásných pin-up dívek. Ne náhodou byla proto uvedena spolu s dámskou parfémovanou vodou Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
list fialky, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Jean Paul Gaultier

Tvorba francouzského módního návrháře Jeana Paula Gaultiera je ztělesněním rebelie, smyslnosti a svobody. Uvolněný styl ulice přenesl na přehlídková mola a módu z přehlídkových mol zase zpět do ulic. Ne nadarmo získal přezdívku „enfant terrible“ módy.

První vlastní módní kolekci představil Jean Paul Gaultier už v polovině 80. let minulého století. Později navrhoval dnes již ikonické oblečení pro zpěvačku Madonnu nebo kostýmy pro řadu filmů.

Typické rysy své módní tvorby promítá i do svých vonných kompozic, které překvapují už více než 20 let. První parfém Jean Paul Gaultier byl představen v roce 1993 a v tradici úspěšných vůní značka pokračuje dodnes. Například výstřední parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opět provokuje celý svět.

Recenze Jean Paul Gaultier Le Male Aviator