Jacques Bogart Bogart Story Blue toaletní voda pro muže

Jacques Bogart Bogart Story Blue toaletní voda pro muže
Jacques Bogart Bogart Story Blue toaletní voda pro muže
100 ml
444

Kód: JAB0609 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Jacques Bogart Bogart Story Blue
Složení

Jako by se zrodila pod hladinou moře ‒ toaletní voda pro muže Jacques Bogart Bogart Story Blue je prostoupená svěžestí vody a odráží v sobě její nekonečnou hloubku. Bude vždy nadčasová a neunikne ničí pozornosti.

  • aromatická vůně s bylinnými tóny
  • akvatická vůně s tóny moře
  • pro aktivního muže plného energie
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Složení

Složení
bylinné tóny, vodní tóny, citron, citrusy
Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Jacques Bogart

Značka Jacques Bogart nabízí naprosto jedinečné a neokoukané pánské vůně, kterými naprosto ohromíte své okolí. Jedná se o prvotřídní francouzské parfémy vysoké kvality a prestiže!
Historie luxusních parfémů Jacques Bogart sahá až do roku 1975. Zakladatel značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíci franky. Jméno Jacques Bogart si zvolil sám, aby název firmy zněl libozvučněji. Jeho cílem bylo vytvářet vůně pro muže, které budou doposud nevídané a originální, což se mu povedlo.
Prvotinou značky Jacques Bogart byla pánská vůně „Bogart“ s výraznými koženými tóny. Tato vůně zaznamenala velký úspěch a již o pět let později se prodávala skoro po celém světě. Druhá vůně z dílny Jacquese Bogarta nesla název „One Man Show“. Jednalo se o jedinečnou pánskou vůni s tóny dřeva a tabáku, která ještě překonala úspěch svého předchůdce.
Parfémy Jacques Bogart jsou skutečně výjimečné a plné charizmatických mužných tónů. Nechejte vyniknout svůj osobitý šarm a kouzlo s pánskými parfémy Jacques Bogart!

Recenze Jacques Bogart Bogart Story Blue