Jacques Bogart One Man Show

tělový sprej pro muže 200 ml

1×
Jacques Bogart One Man Show tělový sprej pro muže 200 ml
Jacques Bogart One Man Show tělový sprej pro muže 200 ml
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: JAB0654 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Jacques Bogart One Man Show
tělový sprej pro muže 200 ml | 169

Popis parfému Jacques Bogart One Man Show

Tělový sprej Jacques Bogart One Man Show dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.

O značce Jacques Bogart

Značka Jacques Bogart nabízí naprosto jedinečné a neokoukané pánské vůně, kterými naprosto ohromíte své okolí. Jedná se o prvotřídní francouzské parfémy vysoké kvality a prestiže!
Historie luxusních parfémů Jacques Bogart sahá až do roku 1975. Zakladatel značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíci franky. Jméno Jacques Bogart si zvolil sám, aby název firmy zněl libozvučněji. Jeho cílem bylo vytvářet vůně pro muže, které budou doposud nevídané a originální, což se mu povedlo.
Prvotinou značky Jacques Bogart byla pánská vůně „Bogart“ s výraznými koženými tóny. Tato vůně zaznamenala velký úspěch a již o pět let později se prodávala skoro po celém světě. Druhá vůně z dílny Jacquese Bogarta nesla název „One Man Show“. Jednalo se o jedinečnou pánskou vůni s tóny dřeva a tabáku, která ještě překonala úspěch svého předchůdce.
Parfémy Jacques Bogart jsou skutečně výjimečné a plné charizmatických mužných tónů. Nechejte vyniknout svůj osobitý šarm a kouzlo s pánskými parfémy Jacques Bogart!

Recenze Jacques Bogart One Man Show

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem