Jacques Bogart Bogart Story Redtoaletní voda pro muže

Jacques Bogart Bogart Story Red toaletní voda pro muže
Jacques Bogart Bogart Story Red toaletní voda pro muže
100 ml
427

Kód: JAB0610 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Jacques Bogart Bogart Story Red
Složení

Toaletní voda Jacques Bogart Bogart Story Red evokuje radostnou, vzrušující a bezstarostnou atmosféru prázdnin a obklopí vás lehkostí a svěžestí.

  • aromatická vůně
  • pro aktivního muže
  • na každodenní nošení

Složení

Složení
kardamom, ambra, cedr, pomerančový květ, levandule, labdanum, máta
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Jacques Bogart

p>Značka Jacques Bogart nabízí naprosto jedinečné a neokoukané pánské vůně, kterými naprosto ohromíte své okolí. Jedná se o prvotřídní francouzské parfémy vysoké kvality a prestiže!
Historie luxusních parfémů Jacques Bogart sahá až do roku 1975. Zakladatel značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíci franky. Jméno Jacques Bogart si zvolil sám, aby název firmy zněl libozvučněji. Jeho cílem bylo vytvářet vůně pro muže, které budou doposud nevídané a originální, což se mu povedlo.
Prvotinou značky Jacques Bogart byla pánská vůně „Bogart“ s výraznými koženými tóny. Tato vůně zaznamenala velký úspěch a již o pět let později se prodávala skoro po celém světě. Druhá vůně z dílny Jacquese Bogarta nesla název „One Man Show“. Jednalo se o jedinečnou pánskou vůni s tóny dřeva a tabáku, která ještě překonala úspěch svého předchůdce.
Parfémy Jacques Bogart jsou skutečně výjimečné a plné charizmatických mužných tónů. Nechejte vyniknout svůj osobitý šarm a kouzlo s pánskými parfémy Jacques Bogart!

Recenze Jacques Bogart Bogart Story Red