Jack N’ Jill Silicone dětský zubní kartáček na prst soft

1×
Jack N’ Jill Silicone dětský zubní kartáček na prst soft
Jack N’ Jill Silicone dětský zubní kartáček na prst soft
6 - 18 měsíců 2 ks
133

Kód: JCK2810 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 5. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 5. 3. 2021

Popis produktu Jack N’ Jill Silicone

Popis:
Jack N' Jill silikonový zubní kartáček na prst je bezpečným a hygienickým způsobem čištění prvních zoubků vašeho děťátka. Byl navržen na jednoduchý a efektivní start správné dětské ústní hygieny. Jednoduchý k použití, jemný k dásním, netoxický a bez BPA. Ideální použít v kombinaci se zubní pastou Jack N' Jill. Kartáček je oboustranný - "kartáčková část" je určena pro jemné vyčištění zoubků dítěte a "jamková část" na masáž dásní - skvělá pro dásně, z nichž vyrůstají právě zoubky. Vhodný pro děti od 6-18 měsíců.

Účinky:

  • hygienický způsob čištění prvních zoubků
  • jednoduché použití
  • je jemný k dásním
  • netoxický a bez BPA

Složení:

  • vyroben ze 100% vzácného lékařského a potravinářského silikonu

Použití:
Umyjte si ruce i kartáček před každým použitím! Aplikujte na kartáček malé množství přírodní Jack N' Jill zubní pasty. Jemně čistěte zuby krouživými pohyby. Vhodné pro první zuby!

Upozornění:
Vždy se ujistěte, že váš Jack N' Jill silikonový zubní kartáček na prst je čistý. Myjte ho teplou mýdlovou vodou. Je možné ho sterilizovat. Uchovávejte v čisté nádobě. Použití u dítěte / kojence je samozřejmě jen za asistence dospělého. Toto není dudlík! Nepoužívá se na sání ani žvýkání. Kartáček žvýkání nevydrží! Při poškození či natržení okamžitě zahodit.

O značce Jack N’ Jill

p>Hledáte pro vaše dítě skutečně kvalitní značku zubní hygieny? Australská rodinná firma Jack n' Jill vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí! Čištění zubů dětí je tak díky zubním pastám Jack N' Jill účinné, šetrné a bezpečné zároveň. Dětské zubní pasty Jack N' Jill jsou zcela přírodní a obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě.
Kromě výroby zubních past se značka Jack N' Jill zabývá také vývojem speciálních zubních kartáčků pro děti. Zubní kartáčky Jack N' Jill neobsahují žádné škodlivé látky, jsou recyklovatelné a rozložitelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA.
Všechny produkty Jack n' Jill jsou navíc vhodné i pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované. Zajistěte pro vaše děti skutečně to nejlepší se značkou Jack N' Jill!

Recenze Jack N’ Jill Silicone1