Skip to main content

Issey MiyakeL'Eau d'Issey Shades of Kolam toaletní voda pro ženy

1×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Shades of Kolam toaletní voda pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Shades of Kolam toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 090

Ušetříte 34%
100 ml
715

Skladem | Kód: ISM04686
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Zážitek smyslů na vás už čeká, a to v daleké Indii, kam vás v mžiku přenese dámská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Shades of Kolam. Cesta tam i zpět je dlážděná oslnivou vůní květin a ozářená slunečními paprsky. Nenechte se déle vybízet k novému dobrodružství.

  • květinová vůně s dřevitými tóny
  • zamilují si ji všechny příznivkyně květinových vůní L’Eau d’Issey
  • limitovaná edice představena v roce 2020

Složení vůně
V prvním okamžiku ucítíte jemnou a sladkou vůni frézie, která se po chvíli dokonale sladí s opojným a zcela podmanivým aroma jasmínu. Čistá, sladce kořenitá vůně santalového dřeva vytváří celé vonné kompozici dřevitý základ a z vaší kůže se bude pozvolna uvolňovat ještě dlouze po prvním navonění.

Příběh vůně
Byla to země plná kontrastů – Indie, která inspirovala parfémářku Marii Salamagne pro vytvoření vůně Issey Miyake L’Eau d’Issey Shades of Kolam. Tato země projevuje svou krásu nejen ve vonné kompozici, ale také na samotném flakonu.

Lahvička je ozdobená písmem, které bylo inspirováno tradičním uměním Kolam. Jedná se o styl kresby s geometrickými prvky a křivkami. Pestré barvy a spletitost jednotlivých písmen na flakonu na toto umění silně odkazuje. Dominující barvou je růžová a prostupuje vůní od dna až po víčko.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
frézie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Jasmine Absolute
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.