Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise toaletní voda pro ženy

Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise toaletní voda pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise toaletní voda pro ženy
90 ml

Kód: ISM04317 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu vůní značky Narciso Rodriguez, Zadig & Voltaire nebo Issey Miyake nad 1 799 Kč získáte skvělý dárek. Vyberte si ten svůj v košíku.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise
Složení

Toaletní voda pro ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey Shade of Sunrise je vůně stejně zářivá jako paprsky vycházejícího slunce, které se odráží od klidné mořské hladiny. Obklopí vás svěžestí bílých květů a kokosu a bezstarostná atmosféra léta na sebe nenechá dlouho čekat. 

  • svěží květinová vonná kompozice
  • autorem vůně je Aurélien Guichard
  • představena v roce 2019

Složení vůně
Úvod dámské vůně Issey Miyake L’Eau d’Issey Shade of Sunrise vás uchvátí půvabnými květinovými tóny jasmínu. V přitažlivém srdci následně pocítíte smyslné esence exotického ylang-ylang. Základu vonné kompozice pak vévodí santalové dřevo doplněné opojnou sladkostí kokosového mléka.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jasmín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kokosové mléko, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise