Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfumparfémovaná voda pro ženy

7×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum parfémovaná voda pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
2 660

Ušetříte 27%
90 ml
1 946

Kód: ISM2858 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 29. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 29. 9. 2020

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum
Složení

O tom, že zázraky se v přírodě snad opravdu dějí, vás přesvědčí parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Nectar de Parfum. Tato vůně totiž naplňuje příběh o tom, že vznikla v okamžiku, kdy se kapka rosy dotkla rozkvétajícího okvětního lístku natolik dokonale, že mu zcela uvěříte. Zachyťte na svém těle také kapku. Té nejčistší květinové vůně.

  • vůně bohatá na květinové ingredience s vodními tóny
  • nejlépe vynikne při denním nošení
  • představena na jaře roku 2018

Složení vůně
O lahodný úvod pro vaše smysly se postará svěží vůně hrušky v dokonalé souhře s medem. Na delikátní první dojem po chvíli plynule naváže růže v plném rozkvětu, jejíž esence dodá vůni omamnou hloubku, jako nikdy dříve. Na sametové notě díky santalovému dřevu, ambře a kašmeranu bude pak vůně dlouho a zvolna odplouvat.

Příběh vůně
Ačkoli vůně Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Nectar de Parfum vznikla v rukou parfémářů Dominiqueho Ropiona a Fannyho Balla, naplní vás dojmem, že vznikla mezi lístky květin. Jedná se o další květinovou parfémovanou vodu linie Pure značky Issey Miyake, která překládá vůni stejně opojnou, jako nektar z květů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
med, hruška, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová, dřevitá

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum7