Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Hommedárková sada XVII. pro muže

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme dárková sada XVII. pro muže
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme dárková sada XVII. pro muže
dárková sada XVII. pro muže

Kód: ISM2620 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 125 ml + sprchový gel 75 ml + balzám po holení 50 ml

Dárek pro vás
Objevte novinky IGO od Issey Miyake! Nyní k nákupu této značky nad 999 Kč získáte stylovou klíčenku.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Složení

Popis:

Issey Miyake L’eau D’issey Pour Homme je průzračná a čistá vůně určená výhradně pro muže. Toužíte po klidu a souznění? Lákají vás svěží tóny harmonie? Vstupte do vodopádu čistoty a energie. Takový je L'Eau D'Issey Pour Homme. Jemné esence přírody v podobě květů leknínu a pelargónie. Svěží tóny vlhké půdy a stromů. To je čistá svěžest živoucí přírody. Takový je muž L’eau D’issey Pour Homme!

Nebraňte se a okuste volnost a jedinečnost bytí. Vyzkoušejte mimořádný parfém Issey Miyake, který je jako vlahá jarní noc pod hvězdami. Zavřete oči a nechte se unášet osvěžující vůní parfému Issey Miyake L’eau D’issey Pour Homme. Dopřejte smyslům radost z opojení. Poznejte podstatu všeho bytí. Staňte se mužem, který miluje volnost, sílu i křehkost přírody.

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme