Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose parfémovaná voda pro ženy

3×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose parfémovaná voda pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 660

Ušetříte 32%
90 ml
1 801

Kód: ISM04591 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 14. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 14. 4. 2021

Popis Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose
Složení

Nalaďte své smysly na růžovou notu polyfonie přírody. Ty nejkrásnější akordy rozehrává parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose, v níž se hlavního tónu ujímá královna mezi květinami. Růže.

  • bohatá ovocno-květinová vůně
  • vytváří dokonalé vonné duo s vůní Issey Miyake Wood&Wood
  • uvedena na trh v roce 2019

Složení vůně
Vonné akordy růže váš přivítají již ve vrchních tónech vonné kompozice, kde se mísí se špetkou oslnivého růžového pepře v doprovodu lákavých malin a hrušek. Velkorysé srdce vůně patří damašské a bulharské růži s ovocným podkresem tónů vonokvětky. Základ tvoří nóty opulentního ambroxanu, který se opírá o pačuli a spolu s kašmeranem zanechávají hedvábnou stopu.

Příběh vůně
Přímo ódou na přírodní ingredience se stává vůně Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose a je stvořena pro ženy, které milují květiny. Tato hluboká, intenzivní a radostná vůně je ztělesněním ženské stránky přírody, kterou charakterizuje citlivost nebo také růžová barva.

Spolu s vůní Rose&Rose byla představena i pánská parfémovaná voda Wood&Wood. Dohromady tak vytvářejí dvojnásobné potěšení. Díky svému dominujícímu materiálu – dřevu – vytváří růžové květinové vůni Rose&Rose dokonalý protějšek.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, hruška, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
damašská růže, vonokvětka, bulharská růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambroxan, kašmeran, pačuli
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose3