Issey Miyake L'Eau d'Issey parfém pro ženy

Issey Miyake L'Eau d'Issey parfém pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey parfém pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 390

Ušetříte 18%
15 ml
2 749

Kód: ISM03659 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Issey Miyake L'Eau d'Issey
Složení

Načerpejte novou sílu přímo z nitra přírody. Parfém pro ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey osvěží vaše smysly jako křišťálově čisté kapky vody stékající jedna po druhé z drobných okvětních lístků. V nich se odráží sluneční paprsky, které jsou zdrojem energie a radosti z prostého bytí, která do vás skrze vůni prostoupí.

  • svěží a lehká květinová vůně
  • pro ženy, které chtějí svůj optimismus přenášet na ostatní
  • skvěle doplní přirozený půvab své nositelky

Složení vůně
Úvodní něžné květinové prolnutí růže a lotosu se pomalu rozvine do kytice žlutých jarních květinek, kde dominuje omamná lilie. Velmi přitažlivá je vůně díky dřevitému základu, který působí velmi žensky a zároveň intenzivně. Na těchto tónech bude jen pozvolna odplouvat.

Příběh vůně
Dámský parfém Issey Miyake L’Eau d’Issey byl představen v roce 2006 jako inovoce původní vůně Issey Miyake L’Eau d’Issey z roku 1992, která byla vůbec prvním parfémovým počinem této značky. Inspirací pro jeho vznik byla životodárná voda – její čistota a dokonalost každé kapky. Zahalte se do ikonické aury plné ženské něhy i vy.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, lotos
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lilie, květiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevo
Druh vůně
květinová, vodní

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey