Gely na intimní hygienu

Nejprodávanější

Intimní gely i ubrousky pro vaši intimní hygienu

Věnujte intimním partiím speciální péči, která zachová jejich přirozenou mikroflóru a předchází nepříjemným pocitům či nežádoucímu zápachu. Intimní kosmetika neobsahuje klasické mýdlo a je převážně založena na obsahu kyseliny mléčné a dalších pečujících složek, které se postarají o zdravé a přirozeně kyselé pH citlivých partií a navrátí příjemný pocit svěžesti a čistoty.

Proč používat intimní gel?

Zdravé pH intimních partií se pohybuje kolem hodnot 3,8 – 4,5 (kyselé prostředí). Běžná mýdla a sprchové gely jsou obvykle zásadité (pH 5,5) a jejich používáním při intimní hygieně dochází k narušování mikroflóry. Intimní ubrousky a gely mají speciální složení, které vyrovnají přirozené pH, zklidní podráždění a bojují s nepříjemným zápachem.

Jakou intimní kosmetiku si vybrat?

Na notino.cz najdete širokou nabídku intimní kosmetiky pro každodenní použití i jako záchranu na cestách.

  • Intimní mýdlo je speciálně navrženo tak, aby nedošlo k narušení hydrolipidového filmu pokožky a sliznice byla chráněna před podrážděním. Intimní mýdla jsou vhodná pro každodenní použití.
  • Intimní mycí gel a emulze jsou určené pro citlivou a podrážděnou pokožku, kterou rychle navrací do rovnováhy a zmírňují nepříjemné pocity. Jsou vhodné pro pravidelnou péči. V naší nabídce najdete například zklidňující intimní gel proti svědění nebo gel na intimní hygienu pro těhotné ženy a maminky.
  • Intimní pěna s optimálním pH je osvěžující mycí prostředek pro pravidelnou jemnou, ale účinnou intimní hygienu.
  • Intimní olej jemně čistí a intenzivně hydratuje pokožku.
  • Intimní ubrousky s jemnou vůní jsou skvělým pomocníkem na cestách s omezenou možností hygieny nebo k osvěžení během dne. Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu jsou dostupné v praktických baleních, které snadno padnou do každé kabelky či batohu.
  • Sprej na intimní partie či mlha na intimní partie jsou určené pro rychlé osvěžení citlivých partií během dne či velmi šetrné mytí.

Intimní hygiena pro muže

  • Při zvýšené fyzické aktivitě nebo jako prevence proti nepříjemným pocitům napětí a diskomfortu nabídne intimní hygiena muži rychlou úlevu, zvlhčení pokožky a dlouhodobý pocit svěžesti. Pánská intimní kosmetika je určena ke každodenní péči o citlivé partie a měla by se stát nezbytným doplňkem ke sprchovým gelům.
  • V nabídce na Notino najdete intimní gel pro muže, který je vhodný k pravidelnému použití během sprchování. Po koupeli doporučujeme jako doplňkovou péči bezoplachový intimní gel, který zajistí pocit svěžesti a sucha po celý den a působí jako antiperspirant s příjemnou vůní.

Náš tip: Pro rychlé osvěžení během dne či na cestách doporučujeme vyzkoušet bezoplachový sprej na pánskou intimní hygienu.

Dopřejte si celodenní pocit čistoty a svěžesti a objevte nejlepší gel na intimní hygienu, praktické vlhčené ubrousky pro jemnou péči nebo intimní spreje pro ženy i muže na notino.cz ještě dnes!

Pokud se o správné intimní hygieně chcete dozvědět více, připravili jsme pro vás článek Intimní hygiena nejen na léto.