Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed Protective Anti-Wrinkle And Firming Tinted Face Care tónovací ochranný krém proti vráskám

Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed Protective Anti-Wrinkle And Firming Tinted Face Care tónovací ochranný krém proti vráskám
Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed Protective Anti-Wrinkle And Firming Tinted Face Care tónovací ochranný krém proti vráskám
s vysokou UV ochranou Golden Natural Tan 50 ml

Kód: ESD00730 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed Protective Anti-Wrinkle And Firming Tinted Face Care
Vlastnosti

Podtrhněte přirozenou krásu a mladistvý vzhled své pleti díky zářivému opálení. Tónovací ochranný krém Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed vám poskytne ochranu před slunečním spálením a zároveň přispěje k pevnější pleti bez vrásek.

Krém vytváří na pleti okamžitý pudrový efekt pro hedvábně matný vzhled.  usnadňuje získání bronzu a udržuje pleť intenzivně opálenou po delší dobu. Navíc předchází tvorbě vrásek či ztrátě pevnosti pleti a koriguje viditelné známky stárnutí.

Vlastnosti:

 • usnadňuje a urychluje přirozený proces opálení
 • okamžitě pleti propůjčuje barevně sjednocený odstín
 • pomáhá docílit dlouhodobého a rovnoměrného opálení
 • zanechává pleť hedvábně matnou a na pohled mladistvou
 • předchází vzniku tmavých skvrn, vrásek či ztrátě pevnosti pleti
 • poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením i buněčnou oxidací
 • díky univerzálnímu odstínu je vhodný pro každou pleť
 • lehká a jemná krémová konzistence

Složení:

 • patentovaná technologie Global Cellular Protection – chrání DNA pleti
  a zabraňuje poškození pleťových buněk vlivem slunečního záření
 • nekomedogenní

Jak aplikovat:
Naneste 20 minut před pobytem na sluníčku v dostatečné vrstvě na suchou pleť. Rovnoměrně vyhlaďte prsty nebo pomocí štětce na make-up, a to od středu obličeje směrem ven. Aplikujte znovu každé 2 hodiny.

Výše ochrany:
Tento tónovací krém Institut Esthederm s označením „Strong Sun“ je ideální pro pleť, která se snadno opaluje a zřídkakdy se spálí. Je vhodný při vystavení pleti silnému slunci – v horách, tropech na vodě nebo v případě silné intenzity expozice.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, obnova hutnosti, zpevnění

O značce Institut Esthederm

Exkluzívní francouzská kosmetika Institut Esthederm vám poskytne dlouhotrvající krásu a salonní péči. Výrobky jsou založené na 30 letech výzkumu. Zakladatelem společnosti Institut Esthederm je Jean Noel Thorel. Společnost se může pyšnit 80 patentovanými složkami svých produktů.

Výsledkem je účinná kosmetika, která plně chápe potřeby kůže a pomáhá jí obnovovat se pomocí látek tělu vlastních. Posláním kosmetiky Institut Esthederm je nastartovat správné fungování kůže zevnitř.

Vyzkoušejte účinnou francouzskou kosmetiku Institut Esthederm, která ví, že pro obnovu přirozených procesů v kůži je nejúčinnější kombinace vhodné domácí péče a pravidelného ošetření v kosmetickém salonu.

Recenze Institut Esthederm Bronz Repair Sunkissed Protective Anti-Wrinkle And Firming Tinted Face Care