Innéov Imperfections D-Toxnáhrada pro problematickou pleť

1×
Innéov Imperfections D-Tox náhrada pro problematickou pleť
Innéov Imperfections D-Tox náhrada pro problematickou pleť
40 cap

Kód: INN0643 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Innéov Imperfections D-Tox
Vlastnosti

Popis:
Innéov Imperfections D-Tox capsules představují novou generaci koncentrovaných doplňků stravy pro vaši krásu. V tomto přípravku byly použity formule s aktivními látkami a prokazatelnou účinností. Koncentrovaný doplněk stravy Innéov Proti nedokonalostem pleti D-Tox je určený pro problematickou mastnou pleť se sklonem k černým tečkám, začervenání, rozšířeným pórům a ztrátě jasu. Aktivní látky působí zevnitř a napomáhají obnově zdravé pleti. Účinnost byla potvrzena klinickým výzkumem. Nedokonalosti pleti u dospělých žen jsou výsledkem přítomnosti aktivních substancí, které cirkulují v organismu a působí na pleť zevnitř. Jen 2 mm pod pletí se nachází více než 90 000 mazových žláz, které představují stejné množství potenciálních nedokonalostí pleti. Mazové žlázy jsou propojeny s nervovými zakončeními a cévním systémem a jsou velmi citlivé na jakékoliv podráždění. Reagují i ​​na vnitřní stres, který rozruší celé tělo. Výsledkem jsou známky únavy a kolísání hormonálních hladin, což vyvolává uvolňování aktivních substancí, které podporují činnost mazových žláz a hluboko v pleti způsobují vznik nedokonalostí. Aktivní složky v přípravku Innéov Proti nedokonalostem pleti D-Tox hloubkově regulují pleť a čistí ji zevnitř.

Účinky:

  • redukuje nedokonalosti pleti, vnitřní stres, nervovou a hormonální nerovnováhu
  • podporuje krevní cirkulaci

Složení:

  • síran hořečnatý - biologicky dostupná a vysoce koncentrovaná forma hořčíku, hraje klíčovou roli při udržování rovnováhy v buněčné výměně
  • pyridoxin - spolu s magnéziem pomáhá normalizovat vnitřní stres, nervovou i hormonální soustavu
  • polyfenoly z hroznových jadérek - podporují krevní cirkulaci
  • vitamin C a zinek - napomáhá vzniku zdravé pleti

Typ pokožky:
Určeno pro pleť s nedokonalostmi, mastnou, problematickou.

Dávkování:
V případě, že užíváte železo jako doplněk stravy, nekonzumujte Innéov Proti nedokonalostem pleti D-Tox 3 hodiny před užitím takovéhoto dodatku a 3 hodiny po něm. Důvodem je optimalizace biologické absorpce přípravku pro organismus. Doplňky stravy Innéov jsou určeny pro zdravé dospělé jedince, kteří chtějí zlepšit kvalitu své kůže a vlasů. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vlastnosti

Druh balení
kapsle
Dle účelu
Zdravá pokožka

O značce Innéov

Kosmetika Innéov | Laboratoře Innéov vyvinuly nutriční doplňky stravy ve spolupráci s předními společnostmi v oblasti dermatologie a výživy - L´Oréal a Nestlé. Výsledkem jsou komplexní tabletky Innéov, které viditelně odstraňují dermatologické nedostatky. Krása přímo souvisí se správnou výživou – především pak dostatkem tolik potřebných vitamínů. Vnitřní kosmetika Innéov nabízí řešení problémů jako je nedostatečná hustota vlasů, celulitida, lupy a stárnutí pleti. Speciální produkty pak poskytují ochranu pokožky při nadměrném vystavení slunci. Na parfums.cz si můžete zakoupit vysoce kvalitní produkty značky Innéov s výraznou slevou oproti nákupu v lékárnách.

Recenze Innéov Imperfections D-Tox