Innéov Anti-Agenáhrada

Innéov Anti-Age náhrada
Innéov Anti-Age náhrada
(Cellulaire Capsules) 60 cap

Kód: INN0644 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Innéov Anti-Age
Vlastnosti

Popis:
Innéov Anti-Age je exkluzivní 470MG systém, ve kterém Innéov vůbec poprvé kombinuje set antioxidantů (Vitamin C + Selen) s hesperidinem, v srdci každé tablety. Hesperidin se přirozeně vyskytuje v citrónové kůře a byl specificky vybrán pomocí pokročilého výzkumu v oblasti výživy od Nestlé. Nevyvážená strava, nadváha, nedostatek spánku, stres, znečištění, UV záření… Každý den je náš organismus vystavován opakovanému oxidačnímu stresu, který zrychluje stárnutí každé naší buňky, z hloubky těla až po naší pleť. Tento tichý progres degenerace všichni po čase cítíme a vidíme na naší pokožce. Nyní můžeme mít všechny tyto negativní vlivy pod kontrolou díky inovativnímu doplňku stravy Innéov Anti-Age. Unikátní složení účinných látek obsažených v doplňku stravy Innéov Anti-Age, pomáhá chránit buněčnou DNA proti každodennímu stresu a časovým stopám na vaší pleti.

Účinky:

  • progresivní rozptýlení účinných látek do buněk organismu
  • ochrana buněčné DNA
  • celkové zpomalení buněčného stárnutí ve vašem těle a kůži.

Složení:

  • vitamin C
  • selen
  • hesperidin

Dávkování:
Denní dávka je 2 tablety, s jídlem a velkou sklenicí vody pro optimální strávení. Pokud užíváte jiné doplňky stravy, které obsahují železo, berte Innéov Anti-age 3 hodiny před nebo po, pro optimální trávení. Innéov doplňky stravy jsou určeny pro zdravé dospělé, kteří chtějí zlepšit kvalitu jejich vlasů a pleti. Nejsou vhodné pro těhotné či kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Vlastnosti

Druh balení
kapsle
Dle účelu
Zdravá pokožka

O značce Innéov

Kosmetika Innéov | Laboratoře Innéov vyvinuly nutriční doplňky stravy ve spolupráci s předními společnostmi v oblasti dermatologie a výživy - L´Oréal a Nestlé. Výsledkem jsou komplexní tabletky Innéov, které viditelně odstraňují dermatologické nedostatky. Krása přímo souvisí se správnou výživou – především pak dostatkem tolik potřebných vitamínů. Vnitřní kosmetika Innéov nabízí řešení problémů jako je nedostatečná hustota vlasů, celulitida, lupy a stárnutí pleti. Speciální produkty pak poskytují ochranu pokožky při nadměrném vystavení slunci. Na parfums.cz si můžete zakoupit vysoce kvalitní produkty značky Innéov s výraznou slevou oproti nákupu v lékárnách.

Recenze Innéov Anti-Age