Inglot Marble Red sada štětců s pouzdrem

Inglot Marble Red sada štětců s pouzdrem
Inglot Marble Red sada štětců s pouzdrem
sada štětců s pouzdrem

Kód: ING04951 | Toto zboží není momentálně k dispozici

velký štětec na pudr suchý nebo práškový + plochý štětec na make-up + štětec na tvářenku a bronzer + štětec na obočí a oční linky + štětec na oční stíny 3 ks + pouzdro

Popis Inglot Marble Red
Vlastnosti

Sada štětců na líčení Inglot Marble Red vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Sada obsahuje:

  • velký štětec na pudr suchý nebo práškový
  • plochý štětec na make-up
  • štětec na tvářenku a bronzer
  • štětec na obočí a oční linky
  • štětec na oční stíny 3 ks
  • pouzdro

Vlastnosti

Typ sady
cestovní sada

O značce Inglot

Polská společnost Inglot zabývající se výrobou dekorativní kosmetiky, byla založena před 30 lety. Dnes je společnost jedním z předních světových výrobců kosmetiky a zkrášluje ženy po celém světě.

Kvalitní kosmetika je vyráběna podle nejnovějších technologií a obsahuje vysoce kvalitní ingredience za dostupnou cenu. Mohou si ji pořizovat ženy v 70 zemích světa na 6 kontinentech. Široká škála barev, která obsahuje až 1500 různých odstínů, zdobí rty, tváře, nehty nebo oči žen.

Unikátní systém Freedom, kterým se značka pyšní, přináší zákaznicím jedinečnou možnost sestavit si svou vlastní paletu barev. Mimo jiné nabízí také speciální laky, které díky svému složení zaručují propustnost vody i vzduchu a nehty tak mohou volně dýchat.

Značka Inglot spolupracuje se světovými vizážisty a dalšími odborníky, aby mohla rychle reagovat na nejnovější trendy na trhu a přinášela tak svým zákazníkům neustále inovativní výrobky. Zkrášlete svůj vzhled nepřehlédnutelnými barvami od značky Inglot!

Recenze Inglot Marble Red