Inebrya Go Up

lak pro objem

Inebrya Go Up lak pro objem
Inebrya Go Up lak pro objem
320 ml

Kód: INE1567 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Inebrya Go Up

Popis:
Chybí vašim vlasům objem a lesk? Inebrya Go Up lak pro objem dodá vašim vlasům definici a zároveň jim navrátí ztracenou pružnost a lesk. Vlasy chrání před teplem i škodlivým vnějším prostředím a mechanickými vlivy, čímž je udržuje zdravé a mladistvé. Speciální formule na bázi rostlin zajišťuje rychlé schnutí a ochranu před vlhkostí. Inebrya Go Up lak pro objem má šetrné složení. Na vlasovém vláknu nevytváří usazeniny. Přebytky se snadno vyčesávají nebo vymývají běžným šamponem.

Účinky:

  • dodává objem
  • navrací lesk a pružnost
  • chrání
  • rychle schne
  • odolný vůči vlhkosti
  • snadno se vyčesává a vymývá

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně naneste na vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
fixace, větší objem vlasů

O značce Inebrya

Inebrya je italská značka vlasové kosmetiky, která byla původně výhradně vyráběná pouze pro profesionální kadeřníky. Nyní je ale tato značka dostupná i běžným zákazníkům! Užívejte si tedy profesionální vlasovou kosmetiku Inebrya v pohodlí vašeho domova a překvapte své okolí mimořádně dobrým vzhledem svých vlasů! Vaše krásné a zdravé vlasy plné lesku vám totiž začne každý závidět!
Vlasová kosmetika Inebrya nabízí svým zákazníkům několik speciálních produktových řad, které jsou určené pro různé typy vlasů a jejich individuální potřeby. Vyzkoušet tak můžete prvotřídní produkty bezoplachové péče, šampony, kondicionéry, masky, oleje na vlasy anebo oblíbené stylingové přípravky, které vám usnadní úpravu vašeho účesu a udrží ho perfektně zafixovaný a upravený po celý den. Získejte vlasy jako z kadeřnického salonu! Vsaďte na italskou značku profesionální vlasové kosmetiky Inebrya!