Idelyn Beliema Effect, vaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH | notino.cz

Idelyn Beliema Effect vaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH

 • Idelyn Beliema Effect vaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH
 • Idelyn Beliema Effect vaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH 1
   více

  Varianty Idelyn Beliema Effect

  • Idelyn Beliema Effect vaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH (With Lactobacillus acidophilus and Lactid Acid) 10 capvaginální tablety pro obnovu a udržení fyziologického pH 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (With Lactobacillus acidophilus and Lactid Acid) 10 cap
   Kód: IDN0001

  Nahoru

  Popis kosmetiky Idelyn Beliema Effect

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  Konzistence

  tablety

  Typ pokožky

  pro všechny typy pokožky

  Popis:

  Idelyn Beliema Effect je zdravotnický prostředek vhodný ve všech případech dočasné změny vaginální flóry, způsobené také bakteriemi nebo kvasinkami. Přípravek může být použit k léčbě výtoku s nepříjemným zápachem při nespecifickém zánětu pochvy nebo po léčbě specifického zánětu pochvy (Candida, Trichomonas, Mycoplasma, atd.) chemoterapií a antibiotiky jako doplněk antimikrobiální terapie k obnovení vaginální bakteriální flóry, a tím i pro obnovení fyziologických podmínek vaginálního mikroprostředí. Vzhledem ke svému mechanismu účinku může Beliema Effect přispět k redukci pálení, svědění, vaginálního výtoku a zápachu.

  Účinky:

  • vhodné při všech případech dočasné změny vaginální flóry, způsobené také bakteriemi nebo kvasinkami
  • může přispět k redukci svědění, vaginálního výtoku a zápachu
  • obnovuje a udržuje fyziologické pH
  • rozpouští se během několika minut
  • vyvinuto ve spolupráci s gynekology

  Složení:

  • každá tableta obsahuje: Lactobacillus acidophillus (500 milionů jednotek tvořících kolonie), kyselinu mléčnou (15 mg titrovaných na 60 %)
  • pomocné látky: manitol, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearát hořečnatý

  Dávkování:

  Doporučuje se použít 1 tabletu přípravku Beliema Effect, nejlépe večer před spaním, po dobu 10 po sobě jdoucích dnů. Léčba se zahajuje 10 dnů před začátkem menstruačního cyklu a/nebo bezprostředně po jeho skončení. Podle názoru lékaře může léčba pokračovat po dobu až dvaceti dnů. Beliema Effect lze používat v opakovaných cyklech. Věnujte zvláštní pozornost vyjímání tablety z obalu: netlačte na střed obalu, protože tableta se vzhledem ke své velikosti může zlomit. Pro spávné a bezpečné vytažení tablety mírně zatlačte na konec obalu nebo zatlačte na spodní hliníkovou stranu blistru, zvedněte a vyjměte tabletu. Použijte tabletu ihned po vyjmutí z blistru. Pro usnadnění rychlého rozpouštění musí být tableta zavedena hluboko do pochvy.

  Upozornění:

  Nepřekračujte doporučenou dávku, protože větší množství může způsobit nástup nežádoucích účinků. Po 30 dnech používání přípravku Beliema Effect přerušte. Nepoužívejte přípravek, je-li patrné poškození původního obalu, nebo je-li přípravek příliš drobivý. Tato vlatnost může být způsobena nesprávným skladováním a/nebo skaldováním přípravku s následno degradací. Mírně nerovný povrch je přirozenou vlastností tablety. Ukládejte tento přípravek mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě nesnášenlivosti přípravku. Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na některou ze složek řípravku. Každá tableta je určena k jednorázovému použití a měla by být použita ihned po otevření obalu. Tableta je určena k jednorázovému vaginálnímu použití, neužívejte orálně, nepolykejte. V případě těhotenství a kojení konzultujte správné používání přípravku Beliema Effect s lékařem. Pečlivě čtěte příbalový leták.

  Uchovávání:

  Beliema Effect obsahuje laktobacily velmi citlivé na teplo. Uchovávejte přípravek na suchém místě mimo přímé zdroje tepla a světla. Nepoužívejte v případě, že je obal nebo blister poškozený. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přípravek tepelnému šoku. Zabraňte kontaktu s vodou. Doba použitelnosti se vztahuje k přípravku řádně uchovávaném v uzavřených originálních obalech.

  Dovozce:

  Idelyn s.r.o.

  Nahoru

  O značce Idelyn

  Česká společnost Idelyn dodává na trh produkty určené pro péči o dámské intimní partie. V její nabídce naleznete například vaginální tablety nebo doplňky stravy, které působí jako prevence proti různým potížím s intimními partiemi. Idelyn vsází na sílu přírody. Přípravky této značky obsahují extrakty z několika rostlin, vitamíny a další zdraví prospěšné ingredience. Většina z nich má rovněž preventivní účinky. Idelyn ženám pomáhá navracet ztracené sebevědomí. Výrobky Idelyn jsou kvalitní, bezpečné a v neposlední řadě finančně dostupné. Vyzkoušejte je a přesvědčte se o jejich skvělých vlastnostech. Značka Idelyn jistě zaujme všechny ženy, které trpí častými vaginálními infekcemi či záněty močového měchýře a shánějí hodně muziky za málo peněz.

  Nahoru

  Hodnocení Idelyn Beliema Effect

  • pátek 29. července 2016
   Iveta

   Mohu doporučit, z mé zkušenosti opravdu fungují jak mají.

  Co si o Idelyn Beliema Effect myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu