


Forma | měkké tobolky |
Cesta podání | k perorální aplikaci – polyká se |
Režim výdeje | registrovaný léčivý přípravek |
Léčivá látka | ibuprofen |
SÚKL kód | 0254097 |
Farmakoterapeutická skupina | Protizánětlivá a protirevmatická léčiva |
Volně prodejný lék. Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem účinku již po 15 minutách-indikován k symptomatické úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti svalů, neuralgie, méně závažných symptomů artritidy, revmatické bolesti, horečky provázející chřipku a zánětů horních cest dýchacích.
Složení:
- Léčivou látkou je ibuprofenum. Jedna tobolka obsahuje ibuprofenum 400 mg.
- Dalšími složkami jsou makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatina, čištěná voda, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).
Způsob užití:
- Doporučená dávka přípravku je pro dospělé a dospívající od 12 let věku 400 mg ibuprofenu až třikrát denně dle potřeby.
- Interval mezi dvěma dávkami má být nejméně 4 hodiny.
- Neužívejte více než 3 tablety (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.
- Používejte nejnižší účinnou dávku po co nejkratší možnou dobu nezbytnou ke zlepšení symptomů.
Upozornění:
- Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
Příbalovou informaci naleznete ZDE
IbalginIbalgin Rapidcaps 400 mg registrovaný léčivý přípravek měkké tobolky
30 kapslí
Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ILG00002
Zasílání léčiv do výdejních boxů může ohrozit jejich kvalitu. Prosíme o volbu jiného způsobu dopravy a omlouváme se za komplikace.