Skip to main content

I Heart RevolutionMini Chocolate paleta očních stínů

33×
I Heart Revolution Mini Chocolate paleta očních stínů
I Heart Revolution Mini Chocolate paleta očních stínů
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
234

Ušetříte 20%
odstín Pistachio Cream 11.2 g
185

Skladem | Kód: IHR05919
1
Dárek pro vás
K nákupu produktů Revolution značek nad 699 Kč získáte jako dárek Mystery Bag plný kosmetických produktů v hodnotě 600 Kč a dopravu zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 31. 1. 2022
Osobní odběr
neděle 30. 1. 2022

Rozšiřte svou kosmetickou sbírku o make-up kousek, který si zamilujete stejně jako čokoládu. Paleta očních stínů I Heart Revolution Mini Chocolate obsahuje 8 krásných vzájemně se doplňujících barev, které můžete libovolně kombinovat a výsledek bude vždy úžasný. Která varianta paletky bude ta vaše?

Vlastnosti:

  • 8 odstínů s matným, lesklým i třpytivým finišem
  • menší verze palety očních stínů I Heart Revolution Chocolate
  • s praktickým zrcátkem
  • kompaktní balení
  • krásný lesklý design

Jak aplikovat:
Odstíny z paletky I Heart Revolution Mini Chocolate nanášejte pomocí štětce přímo na víčko. Tmavší odstíny vypadají nejlépe u vnějšího koutku, světlé u vnitřního.

Notino tip:
Ještě více odstínů nabízí paletka I Heart Revolution Chocolate, která je ideální na doma. Paletku I Heart Revolution Mini Chocolate můžete mít s sebou v kabelce nebo ji oceníte během cestování.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, zelený, žlutý
Konzistence
kompakt
Efekt
matný, perleťový, třpytivý

Kosmetika I Heart Revolution je snem každého milovníka make-upu a sladkostí. Zářivé barvy, roztomilé obaly, nejžhavější trendy ze světa krásy, ale zároveň vysoká kvalita a cenová dostupnost – tato kosmetická cukrátka zkrátka nelze nemilovat.

I Heart Revolution čerpá z téměř 30leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu své mateřské značky Makeup Revolution London. Rychleji než jiní reaguje na aktuální dění v beauty světě a vytváří tak revoluční produkty, které každým detailem dokazují nadšení i profesionalitu svých tvůrců.

Pokud tedy patříte mezi skutečné make-up nadšence, neměla by ve vaší sbírce chybět minimálně legendární paletka I Heart Revolution Chocolate nebo ikonický srdíčkový rozjasňovač. Nebojte se v make-upu projevit svou vášeň a dodejte svému líčení styl!