I Heart Revolution Mermaids Heart rozjasňovač na oči a tvář

I Heart Revolution Mermaids Heart rozjasňovač na oči a tvář
I Heart Revolution Mermaids Heart rozjasňovač na oči a tvář
10 g

Kód: MUR4099 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis I Heart Revolution Mermaids Heart
Vlastnosti

Vytvořte si magický mořský vzhled. Rozjasňovač I Heart Revolution Mermaids Heart, je tajemstvím zářivé krásy mořských panen, ale nyní i vašim. Díky jedinečné kombinaci pastelových a zlatavých odstínů máte širokou škálu možnosti, jak paletku využít. Tenším štětcem si můžete vybrat jen jeden odstín, kterým zvýrazníte tvář nebo oči. Anebo promíchejte všechny dohromady. Výsledný efekt bude vždy okouzlující. 

Vlastnosti:

  • kombinace pastelových a zlatých tónů inspirovaných mořem
  • je určen pro rozjasnění tváře i jako oční stíny
  • barvy je možné aplikovat jednotlivě nebo je všechny propojit
  • snadno se nanáší, roztírají i vrství

Jak aplikovat:
Naneste na část obličeje, kterou chcete mít prozářenou (např. horní hranu lícních kostí, hřbet nosu nebo nad srdčíkem rtů)a pomocí štětce zapracujte do ztracena . Při líčení očí naneste vždy nejsvětlejší odstín do vnitřního koutku oka a zářivější barvou zvýrazněte víčko.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
rozjasňující

O značce I Heart Revolution

Kosmetika I Heart Revolution je snem každého milovníka make-upu a sladkostí. Zářivé barvy, roztomilé obaly, nejžhavější trendy ze světa krásy, ale zároveň vysoká kvalita a cenová dostupnost – tato kosmetická cukrátka zkrátka nelze nemilovat.

I Heart Revolution čerpá z téměř 30leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu své mateřské značky Makeup Revolution London. Rychleji než jiní reaguje na aktuální dění v beauty světě a vytváří tak revoluční produkty, které každým detailem dokazují nadšení i profesionalitu svých tvůrců.

Pokud tedy patříte mezi skutečné make-up nadšence, neměla by ve vaší sbírce chybět minimálně legendární paletka I Heart Revolution Chocolate nebo ikonický srdíčkový rozjasňovač. Nebojte se v make-upu projevit svou vášeň a dodejte svému líčení styl!

Recenze I Heart Revolution Mermaids Heart