I Heart Revolution Lip Lava Molten Chocolate

tekutá rtěnka

I Heart Revolution Lip Lava Molten Chocolate tekutá rtěnka
I Heart Revolution Lip Lava Molten Chocolate tekutá rtěnka
Výprodej
odstín Dipped 12 ml
112

Kód: MUR3586 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
I Heart Revolution Lip Lava Molten Chocolate
odstín Dipped 12 ml | 112

Popis produktu I Heart Revolution Lip Lava Molten Chocolate

Popis:
Tekutá rtěnka s vysokým barevným efektem a skvělým odleskem od I Heart Revolution okouzlí aromatickými odstíny s vůní čokolády, které naznačují jasné propojení se skutečným kakaem. Nabízejí jemné a pohodlné nošení, mají dlouhotrvající efekt, obsahují vitamin E.

O značce I Heart Revolution

Kosmetika I Heart Revolution je snem každého milovníka make-upu a sladkostí. Zářivé barvy, roztomilé obaly, nejžhavější trendy ze světa krásy, ale zároveň vysoká kvalita a cenová dostupnost – tato kosmetická cukrátka zkrátka nelze nemilovat.

I Heart Revolution čerpá z téměř 30leté zkušenosti v kosmetickém průmyslu své mateřské značky Makeup Revolution London. Rychleji než jiní reaguje na aktuální dění v beauty světě a vytváří tak revoluční produkty, které každým detailem dokazují nadšení i profesionalitu svých tvůrců.

Pokud tedy patříte mezi skutečné make-up nadšence, neměla by ve vaší sbírce chybět minimálně legendární paletka I Heart Revolution Chocolate nebo ikonický srdíčkový rozjasňovač. Nebojte se v make-upu projevit svou vášeň a dodejte svému líčení styl!