Přejít na hlavní obsah
Hummer Hummer toaletní voda pro muže
Hummer Hummer toaletní voda pro muže
Hummer Hummer toaletní voda pro muže
Hlava
kardamom, pepř, tymián
Srdce
kůže, pačuli, tonka fazole
Základ
santalové dřevo
Druh vůněorientální

Dopřejte si divokou jízdu s pánskou toaletní vodou Hummer Hummer. Zažijete ohromující pocit vášně a smyslnosti. Tato orientální vůně probudí v každém muži touhu po novém a neopakovatelném zážitku, který bude plný adrenalinu a pokušení. Pro ženy se tak snadno stanete symbolem dokonalé mužnosti.

Hummer Hummer pánská toaletní voda v sobě zahrnuje esence kardamomu, tymiánu a pepře. V srdci této okouzlující a energií nabité toaletní vody naleznete tóny tonky, kůže a pačuli. V základu se vám rozvinou esence santálového dřeva, díky kterým se stanete smyslným a neodolatelným. Je určena pro všechna roční období a každou životní situaci, se kterou si nyní velmi snadno poradíte.

Objednejte si Hummer Hummer toaletní vodu a nechte se unášet na vlnách orientálních a podmanivých esencí. Vůně je ukryta ve žlutém obalu, který ze sebe doslova energii vyzařuje a volá po novém dobrodružství. Je určena všem mužům, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor a přitom si zachovat svůj mužný půvab a šarm. Pánská toaletní voda byla uvedena na trh v roce 2004.

HummerHummer toaletní voda pro muže

6×
Výprodej
125 ml
606

Skladem | 484,80 / 100 ml, vč. DPH | Minimální cena 590 Kč
| Kód: HUM0002
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes