Přejít na hlavní obsah
Hummer H2 toaletní voda pro muže
Hummer H2 toaletní voda pro muže
Hummer H2 toaletní voda pro muže
Hlava
bergamot, mandarinka, skořice
Srdce
santalové dřevo, pačuli, kardamom, jedle, černý pepř
Základ
ambra, kůže, myrha, kadidlo
Druh vůněorientální, kořenitá

Hummer Hummer 2 je orientální kořenitá vůně pro muže s výrazným akcentem dřeva. Zaposlouchejte se do lákavých tónů přírody a načerpejte inspiraci pro velké činy. Nic vás nepřekvapí, pokud si pořídíte úžasný parfém Hummer 2! V jednoduchém, avšak efektním flakónu se ukrývá průzračně čistý koktejl delikátního koření a vzácných dřevin. Žádná jiná vůně vám nedodá takový náboj síly a mužnosti jako výrazný Hummer 2 od prestižní značky Hummer!

V počátcích ucítíte výrazný akord pepře, který je zjemněn hladkou kůží a santalovým dřevem. Nevšední spojení kardamomu, tymiánu a listí vám propůjčí nádech originality a výjimečnosti. Hřejivý základ z pačuli, smyslné ambry a fazole tonka se svůdně spojí s kůží vašeho těla a provoní ji na neuvěřitelně dlouhou dobu.

Značka Hummer v každém evokuje monstrózní a dravé automobily, jež se svou jedinečnou silou a výdrží staly pojmem. Dnes se značka Hummer specializuje také na luxusní parfémy, jež mají mít stejné vlastnosti, jako známý automobil. Tak silné a sebevědomé a s ohromnou výdrží jsou jen parfémy Hammer! Vůně Hummer 2 je další z úžasných a velmi mužných kompozic, jež jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa. Získejte patřičnou dávku dravosti a energie na překonávání překážek, které vám život přichystá. S parfémem Hummer Hummer 2 vás nic nepřekvapí!

HummerH2 toaletní voda pro muže

4×
125 ml
836

1 ks skladem | 668,80 / 100 ml, vč. DPH | Kód: HUM0004
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes