Huitieme Art Parfums Vohina

parfémovaná voda unisex 100 ml

1×
Huitieme Art Parfums Vohina parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Vohina parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml
1 761

Kód: HUA2505 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Huitieme Art Parfums Vohina
100 ml | 1 761

Popis parfému Huitieme Art Parfums Vohina

Huitieme Art Vohina je květinová vůně pro ženy a muže s výrazným medovým akordem. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Vohina je inspirována slunečným odpolednem v polích, kdy se jemné a květinové vůně mísí s kouzlem zlatých klasů. Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět rustikální vůni ztělesňující vesnickou krajinu. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i parfémovanou vodu Vohina navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Delikátní a přitažlivé květy broskvoní se v kompozici parfémované vody Vohina mísí s lehce bylinnými sladkými tóny levandulového medu. Doplňující velmi realistický akord sena pak z tohoto parfému z kolekce  Huitieme Art činí pravé umělecké dílo. Vzdušná květinovo-medová vůně se díky své bezstarostnosti a hravosti hodí zejména na denní nošení v teplých dnech, kdy vás zahalí do delikátně sladkého oparu dobré nálady. Pro svou minimalistickou umírněnost je parfém Vohina využitelný i na formální večerní příležitosti. 

Vůni této parfémované vody si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi jemně sladké květinové vůně. Získá si také všechny, kdo si dokáží užít kouzelný rustikální nádech a oceňují skutečnou originalitu. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Vohina – rustikální vůně obilných lánů, broskvoní a levandulového medu.

Složení

Složení
květ broskvoně, med, seno
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Vohina

Přidat novou recenzi

3.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem