Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebeneparfémovaná voda unisex

1×
Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene parfémovaná voda unisex 100 ml
parfémovaná voda unisex 100 ml

Kód: HUA0128 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene
Složení

Huitieme Art Sucre d'Ebene je sladká dřevitá vůně pro ženy a muže, něžné objetí sladkého tropického vánku. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Sucre d'Ebene („ebenový cukr“) je pižmovou infuzí hnědého cukru, lískového ořechu, pomerančových květů, vanilky a benzoinu. Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vůni s vysoce překvapivou a mimořádně zdařilou kompozicí. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Sucre d'Ebene navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Hnědý cukr získává v kompozici Sucre d'Ebene spojením s lískovými akordy překvapivou bylino-květinovou příkrost. Karamelová hřejivost s ostatními tóny vytváří překvapivou lehkost a vůně se postupně rozvíjí do naprostého vonného požitku. Díky svému sladkému hřejivému charakteru se Huitieme Art Sucre d'Ebene nejlépe hodí pro chladnější měsíce, a to zejména jako denní parfém. Za horkých letních dní ovšem na kůži rozkvete a naplno představí svou komplexitu a překvapivou lehkost.

Vůni této parfémované vody si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi sladké gurmánské vůně. Získá si také všechny, kdo obdivují vysoce komplexní, dokonale vyladěné vonné kompozice a dokáží ocenit skutečnou originalitu. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Sucre d'Ebene – něžné pohlazení sladkého vánku. 

Složení

Složení
dřevité tóny, ořechy, cukr, benzoin
Druh vůně
orientální

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene