Huitieme Art Parfums Naiviris

parfémovaná voda unisex 100 ml

Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Naiviris parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml
1 840

Kód: HUA0120 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
neděle 26. 5. 2019
Huitieme Art Parfums Naiviris
100 ml | 1 840

Popis parfému Huitieme Art Parfums Naiviris

Huitieme Art Naiviris je dřevitá pudrovitá vůně pro muže a ženy, plná vášně a rudé barvy. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Naiviris je inspirovaná milostnou schůzkou uprostřed květů afrického rudého kosatce. Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vysoce zajímavou a experimentální vůni rozehrávající různé tváře kosatce. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Naiviris navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Africký kosatec se svým kořenitým pudrovým aroma se v kompozici Huitieme Art Naiviris originálně snoubí s hřejivými pulzujícími akordy dřeva stromu zebrano. Vůně se otevírá jako ostrá a vegetativní, aby se rychle rozvinula do přepychové pudrovité měkkosti, současně uklidňující a záhadné. Díky spojení výrazného vegetativního aroma se strukturou sofistikovaného parfému Naiviris překvapí a nadchne organickou přírodností evokující vlhké dřevo.

Minimalistická kompozice Huiteme Art Naiviris činí z této parfémované vody ideální denní parfém a teplý charakter dřevitých tónů ji zařazuje mezi vůně vhodné zejména pro chladnější měsíce. Čistota a ostrost v kombinaci s lehce rozostřenou blahobytnou zaobleností činí z Naiviris dokonalý parfém pro milovníky čistých vůní, kteří současně touží vyzkoušet něco trochu „divočejšího“. Je také vhodnou volbou pro ženy a muže, kteří mají rádi vůni kosatce v originálním a minimalistickém pojetí. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Naiviris – vášnivá, dřevitá a osudově rudá vůně kosatce.

Složení

Složení
dřevité tóny, kosatec
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Naiviris

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!