Huitieme Art Parfums Myrrhiadparfémovaná voda unisex

1×
Huitieme Art Parfums Myrrhiad parfémovaná voda unisex 50 ml
Huitieme Art Parfums Myrrhiad parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: HUA2502 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Huitieme Art Parfums Myrrhiad

Huitieme Art Myrrhiad je sladká balzámová vůně pro muže a ženy, orientální parfém oslavující všechny stránky tradičního pryskyřičného aroma myrhy. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Myrrhiad, hřejivá a smyslná, je poctou vonné ingredienci tak staré, jako parfém sám. Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vůni originálně pojímající myrhu, uctívanou již starověkými Egypťany. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Myrrhiad navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Lehce hořké, balzámové a ambrové stránky myrhy doplnil Guillaume v gurmánském stylu akordy několika druhů vanilky. Tóny nezaměnitelné lékořice, animálního a kožnatého černého čaje naplňují hořkosladkou vonnou kompozici tmavým kouřovitým efektem. Vůně Myrrhiad evokuje posvátné a přitom smyslné počátky parfémů a její nositel (či nositelka) si sám volí, jestli se pomocí aroma této parfémované vody spojí se svým vnitřním „moudrým já“ či kněžkou, nebo využije smyslnou stránku kompozice pro svůdný rituál.

Huitieme Art Myrrhiad se díky své intimitě, hřejivosti a umírněné sladkosti hodí zejména pro chladnější měsíce. Ať ji budete nosit přes den, nebo na večer, zahalí vás do starověkého myrhového aroma doplněného inovativními prvky. Tuto parfémovanou vodu si zamilují ženy a muži, kteří mají rádi těžší sladké orientální vůně. Je také vhodnou volbou pro každého, koho láká až posvátné tajemno mnohostranné vůně myrhy v kombinaci s výrazně smyslnými tóny. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Myrrhiad – originální pocta dávnému kouzlu myrhy.

Složení

Složení
čaj, kůže, lékořice, myrha, vanilka
Druh vůně
orientální

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Myrrhiad

5.0
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem