Huitieme Art Parfums Monsieurparfémovaná voda pro muže

Huitieme Art Parfums Monsieur parfémovaná voda pro muže 100 ml
Huitieme Art Parfums Monsieur parfémovaná voda pro muže 100 ml
parfémovaná voda pro muže 100 ml

Kód: HUA2516 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Huitieme Art Parfums Monsieur
Složení

Huitieme Art Monsieur je dřevitá vůně pro muže, současně komplexní a plná života. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Monsieur, bohatá, silná a velmi mužná vůně, je inspirovaná horou Černý les (Bois Noirs) ve Francouzském středohoří. Krajinou, kde sebou horské potoky a vodopády nesou z auvergneských hor vůně mechu, kůry, dřeva, zeminy a kamení. Vonná kompozice Monsieur je harmonickou směsí osmi různých dřevitých tónů, opředených akordy listů, které zalévá minerální svěžest vody prýštící ze skal. Pačuli, cedr, vetiver, santalové dřevo, topol, větvičník (oakmoss), kadidlové dřevo a šáchor papírodárný (papyrus) se spojují do komplexní vzrušující vůně s velmi organickou smyslností.

Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vysoce maskulinní vůni evokující nádhernou horskou krajinu s jejími svěžími proměnlivými zemitými vůněmi. Dřevo, voda, mech, zemina a kůra stromů v geniálně komponovaném parfému. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Monsieur navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Huitieme Art Monsieur se díky svému dřevitému charakteru a neutrálnosti hodí pro jakoukoli příležitost, kdykoli v průběhu roku. Tuto parfémovanou vodu si zamilují muži, kteří mají rádi komplexní dřevité vůně. Je také vhodnou volbou pro každého, koho lákají nedotčené nádherné horské krajiny a mužná svěží inspirace, kterou přináší jejich aroma. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Monsieur – mužná vůně nádherné lesnaté horské krajiny.

Složení

Složení
cedr, dub, mech, kadidlo, santalové dřevo, vetiver, pupeny topolu, papyrus, pačuli
Druh vůně
dřevitá

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Monsieur