Huitieme Art Parfums Manguier Metisse

parfémovaná voda unisex 100 ml

1×
Huitieme Art Parfums Manguier Metisse parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Manguier Metisse parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml
1 761

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: HUA0118 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Huitieme Art Parfums Manguier Metisse
100 ml | 1 761

Popis parfému Huitieme Art Parfums Manguier Metisse

Huitieme Art Manguier Metisse je sladká ovocná vůně pro muže a ženy. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Manguier Metisse, nádherná šťavnatá tropická vůně, nabízí realistické ztvárnění zralého manga v kombinaci se sladkou vůní tropických květin. Jednotlivé vonné tóny se v kombinaci nádherně doplňují. Šťavnaté mango s tropickou plumérií spočívá na gurmánském základu z tónů čaje a cukru, které doplňují dřevité a ovocné akordy. Na závěr se Manguier Metisse překlenuje se v měkkou pudrovitou dlouhotrvající vůni.

Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vůni evokující tropy s jejich ovocným exotickým dobrodružstvím. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Manguier Metisse navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Manguier Metisse přináší šťavnatou vůni zralého manga v nádherné kombinaci s pudrovitými, aromatickými a ovocnými tóny.  Díky svému příjemnému optimistickému charakteru se tato parfémovaná voda hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Manguier Metisse si zamilují ženy a muži, kteří mají rádi sladké ovocné vůně. Je také vhodnou volbou pro každého, koho lákají exotické, šťavnaté a lahodně voňavé tropy. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Manguier Metisse – vůně zralého manga a tropických květů.

Složení

Složení
cukr, čaj, dřevité tóny, mango, ovocné tóny, plumérie, pudrové tóny
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Manguier Metisse

Přidat novou recenzi

1.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem