Huitieme Art Parfums Farebparfémovaná voda unisex

Huitieme Art Parfums Fareb parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Fareb parfémovaná voda unisex 100 ml
parfémovaná voda unisex 100 ml
Kód: HUA0127 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Huitieme Art Parfums Fareb
Složení

Huitieme Art Fareb je přímočará vůně pro muže a ženy s výraznými tóny kůže a bylin. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Fareb, velmi originální a minimalistická vůně, nabízí souhru neobvyklých ingrediencí – slaměnky a ženšenu -, doplněnou silnými tóny kůže. Kompozice je vystavěna ze surových ingrediencí v jejich čisté přírodní podobě a 20% koncentraci. Slaměnka, zázvor, kůže, ženšen a písek se unikátně snoubí ve výsledné, současně svěží, aromatické, pryskyřičné, kořeněné a dřevité, vůni.

Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět vůni evokující suchý rozpálený písek. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Fareb navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu. Když se ve vůni Fareb rozvinou kořenité, rostlinné a aromatické tóny s akordy kůže, projeví se parfém jako dokonalá „pouštní“ vůně pro novodobé nomády.

Fareb přináší velmi inovativní pojetí slaměnky a kůže s netradičními doplňujícími vonnými akordy. Stručná vůně plná charakteru se díky svému minimalismu a současně originalitě dokonale hodí pro speciální večerní příležitosti. V každém ročním období vás zahalí do unikátní vášnivé a současně melancholické atmosféry, ale nejlépe vynikne na jaře. Fareb si zamilují ženy a muži, kteří mají rádi velmi originální vůně. Je také vhodnou volbou pro každého, koho lákají akordy kůže v zajímavé, pouštní písek evokující kombinaci s netradičními ingrediencemi. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Fareb – vůně pouště, kůže a originality.

Složení

Složení
kůže, písek, slaměnka, zázvor
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Fareb