Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain

parfémovaná voda unisex 100 ml

Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain parfémovaná voda unisex 100 ml
Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: HUA2517 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain
100 ml

Popis parfému Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain

Huitieme Art Ciel d`Airain je ovocně dřevitá vůně pro muže a ženy. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Ciel d`Airain („bronzová obloha“) je inspirovaná pokojným ovocným sadem na břehu Komského jezera, nad kterým temná obloha věstí příchod bouře. Přírodní extrakty představující svěží ovoce ve vysoké koncentraci, listy a kůru hrušně doprovází vůně olivových snítek a šedé ambry, a tak se rozvíjí jemně trpká, ovocná a měkká vůně Ciel d`Airain. 

Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět kontemplativně působící vůni sladkobolné samoty a melancholie. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Ciel d`Airain navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Ciel d`Airain přináší nádhernou vůni hrušky, obohacenou bohatými ambrovými a olivovými tóny a lehkým pikantně ovocným akordem. Vytvoří kolem vás uvolňující měkkou auru, vyzývající k rozjímání. Příjemný charakter parfémované vody Ciel d`Airain z ní činí vůni vhodnou na denní nošení, zejména v teplých dnech. Ciel d`Airain si zamilují ženy a muži, kteří mají rádi jemné, ovocné vůně s originálními prvky. Je také vhodnou volbou pro každého, koho lákají vůně poskytující klidnou kontemplativní atmosféru. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Ciel d`Airain – vůně rozjímání v pokojném hruškovém sadu před bouří.

Složení

Složení
ambra, hruškové dřevo, olivovník, ovocné tóny
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Ciel d'Airain

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!