Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleenparfémovaná voda unisex

Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen parfémovaná voda unisex
Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: HUA0119 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen
Složení

Huitieme Art Ambre Ceruleen je balzámová lehce pudrovitá vůně pro muže a ženy. Patří do francouzské kolekce parfémů založené na nových bio-technologických ingrediencích a inspirované myšlenkou, že by tvorba parfémů měla být zařazena mezi klasická umění. Kolekci Huitieme Art („Osmé umění“) vytvořil Pierre Guillaume pod hlavičkou jedné ze svých značek, Parfumerie Générale.

Parfémovaná voda Huitieme Art Ambre Ceruleen nadchne zejména milovníky originálně pojatých gurmánských parfémů. Na základě svého unikátního přístupu pojímajícího vývoj parfémů jako skutečné svobodně kreativní a nezávislé umění přivedl jeden z nejtalentovanějších návrhářů parfémů současnosti Pierre Guillaume na svět nádhernou pryskyřičně sladkou vůni s originálními vonnými prvky. A stejně jako je tomu u všech jeho parfémů, i Ambre Ceruleen navrhl Pierre s využitím zcela nových ingrediencí vytvořených spojením chemie a botanického výzkumu.

Ve vůni Ambre Ceruleen se originálně pojí pudrové tóny, sladká myrha (opoponax), fazole tonka a santalové dřevo, delikátně prosvětlené vzácnou esencí marocké organické verbeny, německým kosatcem (orris) a skořicí. Výraznou roli hrají ve vonné kompozici Ambre Ceruleen sladké balzámové tóny opoponaxu, které dodávají jantarové kouzlo. Vůně se otevírá jako elegantní a vábivá a postupně se rozvine v hlubší, více dřevité a pudrovité dlouhotrvající aroma.

Hřejivý charakter parfémované vody Ambre Ceruleen z ní činí vůni vhodnou zejména pro chladnější dny. Hodí se na denní i večerní nošení. Ambre Ceruleen si zamilují ženy a muži, kteří mají rádi balzámové, nevtíravě sladké vůně. Je také vhodnou volbou pro každého, koho lákají gurmánské parfémy v elegantní, dobře nositelné podobě. Celá kolekce Huitieme Art nadchne mimo jiné také svými designovými flakony nazývanými "Cyclops". Tyto futuristické, keramicky působící „totemy“ v matné černé barvě, inspirované bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně.

Huitieme Art Ambre Ceruleen – balzámová vůně sladké myrhy elegantně zahalená v pudrovitých tónech.

Složení

Složení
verbena, tonka fazole, opoponax, santalové dřevo, pudrové tóny
Druh vůně
orientální

O značce Huitieme Art Parfums

Parfémy Huitieme Art | Huitieme Art - vůně osmého umění. Huitieme Art je kolekce parfémů založená na nových bio-technologických ingrediencích. Pochází z dílny francouzské nezávislé rodinné značky Parfumerie Générale. Kolekce Huitieme Art je inspirována myšlenkou známého historika a kritika parfémů Octaviana Coifana, že tvorba parfémů by měla být „osmým uměním“.
Octavian Coifan přišel s myšlenkou na začlenění tvorby parfémů do klasického systému výtvarných umění. Parfumérství by tak bylo „8. uměním“, vedle pěti starověkých umění (malířství, sochařství, architektura, hudba a poezie) a tance a filmu, které si tuto poctu vysloužily v díle italského teoretika filmu, vědce a estetika Ricciotta Canudy.
Proto byla kolekce parfémů, vytvořená při příležitosti osmého výročí vzniku značky Parfumerie Générale, pojmenována „Huitieme Art“, tedy „Osmé umění“. Název tak značí záměr Pierra Guillauma, zakladatele značky a tvůrce kolekce, vytvářet naprosto unikátní a charakteristické parfémy skutečně umělecky kreativním způsobem.
Jeden z nejtalentovanějších současných návrhářů parfémů současnosti, Pierre Guillaume, se narodil roku 1977 ve francouzském regionu Auvergne. Fascinovaly ho možnosti uměleckého vyjádření prostřednictvím ušlechtilé chemie, a tak se rozhodl obohatit parfumérství o zcela nové ingredience spojením chemie a botanického výzkumu. Dnes je Pierre autorem mnoha desítek unikátních parfémů, vytvořených za podmínek naprosté kreativní a finanční nezávislosti a pod třemi vlastními značkami: PARFUMERIE GENERALE, HUITIEME ART PARFUMS a PHAEDON PARIS.
Kolekce Huitieme Art začala vznikat pod hlavičkou prvně jmenované značky v roce 2010. Každý z parfémů v této kolekci obsahuje nové bio-technologicky vytvořené ingredience, které společně se syntetickými parfémovými molekulami tvoří unikátní synergii přírodních a syntetických akordů. Všechny vůně jsou v koncentraci Eau de Parfum, tedy parfemované vody, s patnácti až dvacetiprocentní koncentrací vonných olejů.
Flakony parfémů Huitieme Art, nazývané "Cyclops" pro svou inspiraci bájnými jednookými obry, Kyklopy, jsou obdobně originální jako samotné vůně. Jsou jakýmisi futuristickými, keramicky působícími totemy v matné černé barvě. Kolekce sestává z celkem jedenácti luxusních parfémů, všech vytvořených Pierrem Guillaumem.
Huitieme Art – parfémy vytvořené z inovativních ingrediencí, pravé osmé umění.

Recenze Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen