Hugo Boss HUGO XXtoaletní voda pro ženy

51×
Hugo Boss HUGO XX toaletní voda pro ženy
Hugo Boss HUGO XX toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: HUG0242 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Hugo Boss HUGO XX
Složení

Dámská toaletní voda Hugo XX od značky Hugo Boss je svůdným koktejlem pro ženu, která ví, co chce a řídí se podle vlastních pravidel. Je vyrovnaná, sebevědomá a nebývale smyslná.

  • lehce hřejivá ovocně-květinová vůně
  • pro elegantní sebevědomou ženu
  • ideální každodenní vůně, vhodná i na speciální události

Složení vůně:
Úvod je naplněn šťavnatým liči, černým rybízem a osvěžující mandarinkou. Po chvíli se rozvine srdce tvořené elegantní růží, jasmínem a rýží basmati, díky níž je vůně hlubší a sofistikovanější. V základu je ukrytá podmanivá kombinace jantaru, santalového dřeva a pižma, které na kůži zůstanou po dlouhé hodiny.

Příběh vůně:
Hugo XX razí motto: „Harmonie je přeceňovaná.“ Základem moderních vztahů již není naprosté souznění, ale naopak kontrast mezi rozdílností a ryzí přitažlivostí. Vůně byla společně se svým protějškem, pánskou vůní Hugo XY, uvedena na trh v roce 2007.

Složení

Hlava
černý rybíz, liči, mandarinka
Srdce
růže, jasmín, rýže
Základ
ambra, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss HUGO XX