Hugo Boss Hugo Urban Journey toaletní voda pro muže

Hugo Boss Hugo Urban Journey toaletní voda pro muže
Hugo Boss Hugo Urban Journey toaletní voda pro muže
75 ml

Kód: HUG7948 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Hugo Boss Hugo Urban Journey
Složení

Toaletní voda Hugo Urban Journey od značky Hugo Boss je přímo ušitá na míru muži, který má nespoutaného ducha a vždy hledá nové příležitosti k objevování nepoznaného.

  • dřevitě-aromatická vůně
  • pro moderního městského dobrodruha
  • ideální na denní nošení, ale i na speciální příležitosti

Složení vůně
Ve svrchních vrstvách se důmyslně proplétají svěží zelené nóty společně se svůdnými akordy květin. Srdci vůně dominují osvěžující aromatické lístky černého čaje. Celkovou kompozici podporuje guajakové a santalové dřevo v základu, které vůni přidávají na hřejivé smyslnosti.

Příběh vůně
Hugo Urban Journey je vůně pro muže, kteří se nebojí překročit hranice zažitých pravidel a dívat se na svět jinýma očima. Svobodomyslnost a touhu objevovat v sobě odráží také minimalistický flakon ve tvaru polní lahve, výbavy každého skutečného dobrodruha. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
květinové tóny, zelené tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
černý čaj
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
guajakové dřevo, santalové dřevo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Hugo Urban Journey