Přejít na hlavní obsah
Hugo Boss HUGO Iced toaletní voda pro muže
Hugo Boss HUGO Iced toaletní voda pro muže
Hugo Boss HUGO Iced toaletní voda pro muže
Hlava
čaj, máta
Srdce
jalovec, hořký pomeranč
Základ
vetiver
Druh vůněaromatická, vodní

Exploze ledové svěžesti vám kdykoliv dodá energii a sebevědomí. Toaletní voda pro muže Hugo Boss HUGO Iced je tady pro moderní dobrodruhy, pro které je každý den novou příležitostí pro nezapomenutelné zážitky.

  • osvěžující aromatická vůně s vodními prvky
  • pro dynamické a aktivní muže
  • ideální denní vůně především pro teplá období

Složení vůně
Hned v úvodu vás zasáhne vlna svěžesti z máty a čajových lístků. Následně do vonné kompozice postupně prostoupí pronikavý jalovec, který vůni v kombinaci s hořkým pomerančem propůjčuje nebývalou intenzitu a smyslnost. Nejdéle bude na vaší kůži přetrvávat zemitý vetiver, který aroma dodá hloubku.

Příběh vůně
Flakon pánské vůně Hugo Boss HUGO Iced je inspirován tvarem polní lahve, která neodmyslitelně patří do výbavy každého neohroženého hrdiny. Pokořte všechny hranice, otestujte své vlastní limity. Nic není nemožné. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Notino poznámka:
Všimli jste si změny designu u své oblíbené vůně Hugo Boss? V roce 2021 se značka rozhodla design některých Hugo Boss vůní inovovat. Vše ostatní ale zůstává beze změny tak, jak jste zvyklí.

Hugo BossHUGO Iced toaletní voda pro muže

2×
1 967
Výhodněji o 44%
75 ml
1 085

Skladem | 1 446,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: HUG6721
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
pondělí 20. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 5. 2024