Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord toaletní voda pro muže

9×
Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord toaletní voda pro muže
Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord toaletní voda pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 570

Ušetříte 55%
100 ml
1 135

Kód: HUG09848 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord
Složení

Poddejte se kouzlu svádění. Pánská toaletní voda Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord je jeho dokonalým ztělesněním. Nechte své smysly ovládnout vábivou vůní. Zažijte pocit neodolatelné přitažlivosti a staňte se nezapomenutelným.

  • hřejivá orientálně dřevitá vůně
  • pro rafinovaně elegantního muže
  • ideální na večerní nošení a zvláštní příležitosti

Složení vůně
Již v úvodních tónech si vás podmaní zázvor, který je současně svěží i mírně hřejivý. Poté se naplno projeví srdce vonné kompozice, v němž se se sofistikovaným půvabem snoubí esence maninky a kávy. Základ toaletní vody tvoří mužné dřevité noty a výrazné pražené kakao, díky kterému je vůně Boss The Scent Private Accord naprosto opojná a smyslná.

Příběh vůně
Toaletní voda Boss The Scent Private Accord je jako stvořená po rafinované svádění plné napjatého očekávání. Na trhu se objevila v roce 2018 v doprovodu parfémované vody pro ženy Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord. S dvojicí vůní jsou neodmyslitelně spjaty tváře charismatického herce Jamieho Dornana a okouzlující modelky Birgit Kos.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
maninka, káva
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, kakao
Druh vůně
orientální, dřevitá

Napsali jsme o Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord
Články

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord9